Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sorin17 View Post
    Un eleron finut la loganu alb ?
    ma ajuta si pe mine cineva cu un vt va rog ? ... fara acel difuzor de plastic (de data asta la loganul galben )
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • cristi iti multumesc,conteaza mai putin nuanta(pt ca eu deja o stiu),ma interesa mai mult cam cum se vede ,si una peste alta e draguta.Multumesc.

      Comment


      • Originally posted by hmv86 View Post
        cine ma ajuta si pe mine cu grilele din poza? , as vrea sa imi inlocuiti grilele fata cu cele de pe skoda dar sa fie fara semnu specific skoda , daca cer prea mult as vrea ca grila de sus sa intre in v-ul de sus iar cea de jos sa fie dintr-o bucata exact ca pe skoda
        ai si vopsita si grila
        Attached Files
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • @hmv: mi se pare ca arata mai nervoasa cu grila in genul Skoda. Asa ca pune-te pe treaba
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • Salut baieti.... as vrea si eu sa imi scoateti apatorile de nori si sa o lasati mai jos....
            MULTUMESC!!!!!!!!!!!!1
            Attached Files
            sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

            Comment


            • Attached Files
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • ms pt transformare, eu zic ca arata strident culoarea aia , iti sare in ochi din orice unghi

                Comment


                • Multumesc frumos tudor.....
                  sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

                  Comment


                  • am si eu o mare rugaminte,cine imi editeaza si mie 2 poze???prima poza sa imi mutati difuzoru de pe bara mea (gj 91 gim) pe bara cealalta gj xx dmd,si cealalta poza sa imi astupati gaura din dreapta si sa vopsiti bara albastru marin...
                    Attached Files

                    Comment


                    • Attached Files
                      sigpic
                      Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                      Comment


                      • multumesc ff mult cristi,nu stiam cum sa fac bara si deaia,dar acum cred ca imi aleg prima poza,o sa integrez difuzoru meu pe bara lui...

                        Comment


                        • mai am 2 poze,prima poza sa imi prelungiti capota ,dar nu mult,si a 2 poza sa vopsiti toata masina in verde cameleon....plzz
                          Attached Files

                          Comment


                          • grila sa ramana neagra la cea de-a 2-a poza...

                            Comment


                            • da ma danut stai linistit ca pana deseara ai poza...multumim cei care ne ajuta:x

                              Comment


                              • bad boy in prima poza, si la vopsit, in photoshop ( din cate stiu eu ) nu iese culoarea exact cum vrei, mai ales la verde cameleon unde conteaza si lumina ( stiu ca am facut pe masina mea in photoshop si nu iese nici s-o bati ) dar presupun ca vrei sa vezi cum da bara aia pe masina ta..
                                Attached Files
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google