Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e bine domnu...,multumesc mult...

    Comment


    • Baieti se poate va rog sa-mi "vopsiti" si mie toate elementele, mai putin difuzoarele fata-spate, negre in culoarea caroseriei?
      Multumesc anticipat.
      Attached Files
      Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

      Comment


      • poftim domnul...si un mic bonus
        Attached Files
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • merci Tudor.
          Tre sa ma ocup ca imi place cum arata.Sunt vreo 2 prestige culoarea asta la bcr arad si arata f bine vopsite integral.
          Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

          Comment


          • tudor la poza asta vreau sa vopsesc gaurile de la proiectore cu vopsea pt ca(vopseaua s decojit..bara a fost schimbata)...cu aceasta ocazie am gandit sa vopsesc aceiasi culoare si spoiler central...cel dintre coltare...)ma poti ajuta cu o poza ?
            Attached Files
            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

            Comment


            • nu am precizat...........VREAU SA VOPSESC CE AM SPUS MAI SUS...CU VOPSEA CROMATA
              sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

              Comment


              • am incercat si nu prea mi-a iesit, le vezi mai jos, ultima e o sugestie cum ar arata mai frumos
                Attached Files
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • ms...ultima poza frumoasa...sti?in martie am sch bara fata...am vopsit cum a fost din fabrica(jumate)dar dupa o luna s cojit toata vopseaua asemeni unui colant.....(am vb cu meseriasu si a spus sa merg sa o mai vopseasca inca o data....dar....nu pot sta fara masina)
                  sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                  Comment


                  • stai fara bara dupa parerea mea, cu crom va arata naspa, dar ramane la latitudinea ta
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • as dori si eu cv modificari..... la prima poza( cea din fata) as vrea prelungire capota....si farurile innegrite....nu mult....

                      2. poza din spate as vrea..toba sport...foliea pe geamuri.....clean la portbagaj...

                      3.poza pe lateral....jantele din poza...folie geamuri....stopuri tunning...



                      VREAU CEVA SA NU SE OBSERVE CA A FOST MODIFICATA CU VT-UL..!!!!
                      Attached Files
                      MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                      Logan din Bicaz (Neamt)

                      Comment


                      • cu asa poze e cam imposibil sa nu se observe...macar pune unele cu masina mai curata...
                        DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                        sigpic

                        Comment


                        • de ce , bogdane ? vrei sa te lauzi cu masina tunata ? subscriu goofiy
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Attached Files
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • multumesc mult tudor.....masina nu e luata de mult timp si un prieten vine din italia si vrea sa o vada si am sa-i dau pozele astea...si atunci cand v-a vedea masina..va zice ca nu e masina mea...
                              MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                              Logan din Bicaz (Neamt)

                              Comment


                              • ai mai mult de 14-15 ani ?)
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google