Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu e poza originala...

    Comment


    • mie nu-mi place.......
      Attached Files

      Comment


      • maestrupiersic te respect!
        Sa mor de nu imi place la nebunie.
        Ai lucrat foarte bine!!!!!
        Tinc fest !!

        Comment


        • nu am photoshop pe calc, deci nu pot incerca azi. maine o sa iti fac si eu un vt. in poza aia, explica-mi si mie cum faci sa fie asa? nici pe departe nu-i de ce-i in realitate ( a nu se intelege ca jignesc munca maestrului ) .. doar ca in realitate, poate doar niste banda cromata din vitan pusa pe langa usa va fi o idee apropiata cu a passatului, dar arata urat tare, parerea mea .
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Da, asta e ideea!
            Oricum ,masinile noi au cupola rotunjita (passat,focus,mercedes)de ce nu ar fi si loganul apropiat de acest aspect, macar cum e hyundai accent sau aveo,masini mai ieftine.
            Mie unu mi-ar placea sa il fac asa, numai sa fie facut de cineva profesionist.

            ps:Astept si lucrarea ta, merci!
            Tinc fest !!

            Comment


            • Cui crezi tudore ca-i place.. am si zic ca e hidoasa RAU DE TOT!!

              Comment


              • Loganul patratos ... nu-i sta bine deloc. Ca sa-i faci chestia asta trebuie sa remodelezi masina
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • Ma poate ajuta si pe mine cu coltarele astea la culoarea masinii si montate, va rog , este a 2 a cerere poate doreste cineva sa ma ajute, ms frumos
                  Attached Files

                  Comment


                  • @sorin, ai pus 2 poze la vrajeala, cine sa te ajute ? asa am facut si eu vt`ul, la vrajeala ! cauta poze , din unghiul respectiv la amandoua, vrei cu un coltar sa iti fac toata masina ?? tre sa iti caut eu ? si in plus, din ce stiu eu nu se potrivesc coltarele respective pe bara de mcv, decat cu fibra/chit etc

                    @kalimera, sper ca te-am lamurit la ce m-am referit
                    Attached Files
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • salut,ma ajutati si pe mine cu masina vopsita cu tot cu spoilere si oglinzi,tot,odata in portocaliu mat,iar capota,plafonu si porbagaju,doar partea de deasupra in negru lucios,metalizat si inca o poza daca se poate portocaliu lucios si partea de sus cu autocolat de carbon,folie. multumesc anticipat.

                      Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


                      Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                      Comment


                      • Ms Tudor, poza a-2-a e mai realizabila.Unora li se pare hidoasa, mie mi-ar placea sa arata urmatorul tip de logan in genul asta!!
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • eu cred ca e cam tiganesc, dar gusturile nu se discuta.
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Mda ,ms frumos Tudor !

                            Comment


                            • data viitoare cand vrei ceva, daca pui poze corespunzatoare si rezolutie mare la toate, te ajut cu cea mai mare placere.. nu ai pentru ce !
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Salut!
                                imi poate face cineva o capota gen subaru pe logan?
                                multumesc!
                                Attached Files
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google