Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eleronul nu este pe masina, am facut o poza cu el asa sa vad cum vine(pus de forma,nu este lipit),daca venea bine il luam .aaa si am alte arcuri ,dar iarna aceasta le.am pus din nou pe cele stock din cauza la zapada.
    multumesc pentru vt.

    Comment


    • adevaru ca e nevoie de eleron, ca are roti late dupa cum arata stickerele ) poti s-o lasi tu jos, da daca n-ai cauciucuri late si jante ca lumea, stickerele alea n-au ce cauta...n-o lua in nume de rau, daca ai toate astea si acu e doar echiparea de iarna, atunci e ok
      sigpic

      Comment


      • @B997NDL E adevarat,frumoasa masina....Pacat insa ca o vinde.....e pe ******* de vanzare...FRUMOASA masina......
        sigpic

        Comment


        • Se poate va rog sa-mi puneti plasa fagure cum este jos si in locul plasei de fier de la grila de sus de la radiator ?
          multumesc frumos
          Attached Files

          Comment


          • Sorine te-ai gandit tare bine. O sa dea super bine
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Originally posted by Christnacht View Post
              Sorine te-ai gandit tare bine. O sa dea super bine

              Sper .., sa vad mai intai cum arata ,..daca ma ajuta unul din meseriasii VT !

              Comment


              • done monseur !
                Attached Files
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • Ms profesore , a-mi place !

                  Comment


                  • salut ma puteti ajuta cu un xenon de 6000k pe faruri( alb rece) si pe proiectoare ceva de 3000k (galben auriu)...nu stiu cum da combinatia de culori...in 1 poza daca se poate 6000 si 3000 si in una 6000 doar MS
                    Attached Files
                    MY CLA

                    Comment


                    • Chiar ma gandeam cand o sa vina cineva cu o cerinta ca asta
                      Nu serios, pe bune, chiar vrei tu asta ?

                      Comment


                      • da vreau...maine o sa iau xenon si nu m-am decis inca de care:P
                        MY CLA

                        Comment


                        • Esti tare . Nu stii care ar da mai bine ?

                          Comment


                          • Prestige, pune 6000 k 35w in far dar si in proiectoare. Chiar nu inteleg moda cu xenon de 3000k in proiectoare. Gusturile nu se discuta!
                            sigpic
                            Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                            Comment


                            • sincer si eu la asta m-am gandit....dar...uni zic ca nu se vede bine...la faruri iau de 6000k dar in proiectoare nu stiu...habar nu am cum da...diferenta intre cele doua...
                              MY CLA

                              Comment


                              • Nu e moda, unii aleg xenonu pentru functionalitate , nu neaparat ca sa "dea bine".
                                Dar oricum , vt cu xenon , da-on colo .Cu ce crezi ca ajuta vt`u ? Apropo ,nu vrei si niste leduri la pozitie ? )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google