Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • esti amuzant copile??? vrei sa faci posturi???) daca vrei sa ma ajuti ma ajuti daca nu nu simplu nu?
    MY CLA

    Comment


    • Nu vreau sa te ajut, na ). Nu am cunostinte in ale xenonului in photoshop :P pare rau

      Comment


      • prestige, stie omu ce vorbeste...are o limita photoshopu' .... am mai vazut undeva : pune-mi cauciucuri 195/50/r15 garda cu 3,5 mai joasa dar atat ! si etc chestii de genu. Fratie , nu lucram in katia, autocad , solidworks sau mai stiu eu ce programe de genu sa ai bafta si ca sfat intreaba baietii la my ride despre csenon.seara faina
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • L-am rugat politicos pe Tudor sa-mi puna si mie leduri la pozitie pe poza respectiva. Reactia lui, se poate observa in poza
          Attached Files

          Comment


          • Uite la mine...vezi vreo diferenta? Sper ca te-am convins!
            Attached Files
            Last edited by WesF1; 16 March 2012, 00:00.
            sigpic
            Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

            Comment


            • Nu Cristi, tre sa vada pe masina lui ca altfel nu se poate

              Comment


              • Ne calmam si noi ?
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • ok....ms oricum eu stiam ca se poate pune...am vazut la un prieten ca a facut asa ceva ce-i drept pe alb...
                  MY CLA

                  Comment


                  • nu vreau un VT dar vreau sa va intreb ce culoare sa aleg pt jante pe un ph2 bleumarin (blu navy). prima sau a doua ?
                    Attached Files

                    Comment


                    • urca niste poze , din aceleasi pozitii , facem vete`uri si alegem, asa din ochi parca nu merge
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Al doilea set de jante e super misto. Mie unu astea imi plac
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • al 2 lea set nu-i de subaru ? exista si in 4 prezoane ?
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • cand ajung acasa urc poze. mda..de subaru dar asa le vopsesc niste baieti de prin rahova (electrostatic). eu o sa vopsesc in culoarea aia niste TSW razor.
                            Attached Files

                            Comment


                            • pun si pozele. nu prea am multe optiuni nici pt masina, nici pt jante. Tudor, sa vedem ce iese .
                              Attached Files

                              Comment


                              • vad ca una n-a luat-o
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google