Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca sa pui asemenea faruri trebuie sa schimbi bara
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Chiar asta a si zis !!

      Comment


      • Asa ca de seara( nu au iesit deloc bine) dar poate iti faci o idee ....si "farurile" , daca se pot numi faruri alea (dayline)...mai bine iti pui niste lupe mult mai eficiente ....
        Sfatul meu : lupe in faruri si folie smoke pe ele,unit linile la grila si colantat cromul acela in negru ...decat bara si farurile acelea ordinare, mai bine cum zic eu;)....sau ceva costum daca ai imaginatie buna si dispui de bani..
        Attached Files

        Comment


        • multumesc pt.ajutor am deja barile dar nu merg pe farurile mele de ph2 si ma gandeam sa iau alte faruri de ph1,imi placea si modelul acela dayline pt ca are fazele separate,am inteles ca lupele nu bat prea bine si nu se pot regla fazele,faza lunga e cam aceeas cu cea scurta adica daca bate faza scurta jos bate si cea lunga si invers

          Comment


          • Pun si eu doua poze. Vreau sa vopsesc jantele si m-ar interesa niste combinatii de culori sau simple argintii sau albe. Multumesc anticipat.
            Attached Files

            Comment


            • Si totusi ma poate ajuta si pe mine cineva cu un VT la jante?

              Comment


              • incerc eu ceva,dar nu garantez ca o sa iasa avand in vedere ca sunt negre (si eu incepator))
                MY CLA

                Comment


                • am incercat eu ceva...Daca era o culoare mai deschisa faceam mai multe nuante dar la negru nu stiu decat astea...
                  Attached Files
                  MY CLA

                  Comment


                  • Multumesc! Poti sa le faci si complet argintii (mai deschise) sau complet albe?

                    Comment


                    • Help!

                      Baieti ajutati-ma si pe mine cu un vt si o parere!
                      Nu sunt lamurit in legatura cu bandoul nichelat din fata,ori sa il vopsesc negru ori sa il vopsesc in culoarea masinii?pe cel din spate o sa il vopsesc in culoarea masinii!Vreau sa imi faceti (daca puteti)un vt cu bandoul vopsit in culoarea masinii,grila clean si folie pe faruri!
                      Pun si 2 poze,Va multumesc !
                      Attached Files

                      Comment


                      • Eu unu zic sa vopsesti in culoarea masinii ca si pleoapele de altfel, o sa dea putin spre bad boy
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Multumesc de sfat Cristnacht o sa tin cont de el!
                          Astept sa imi faca colegi un vt daca au timp

                          Comment


                          • Done......
                            Attached Files
                            Last edited by Cosmin-Poe; 11 September 2012, 19:02.

                            Comment


                            • Logan4me-Merci ! Cred ca in poza a2a ii sta cel mai bine...

                              Comment


                              • ma puteti ajuta si pe mine???

                                vreau sa vopsesc jantele albe si nu imi pot da seama daca arata ok
                                Attached Files
                                Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google