Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    golanul meu zeb

    salutare mesterilor. a-mi cer scuze ca poate nu m-am adresat cum trebuie la adresa voastra .dar sub forma de rugaminte m-am adresat la priceperea voastra, dar vad ca nimic nu -a antamplat.poate am gresit undeva , daca da va rog sa ma corectati

    Comment


    • #92
      Pentru RAD....
      Attached Files
      AG 16 Y M A

      Comment


      • #93
        Zeb

        MA GANDEAM LA NISTE DUNGI , MAI EXACT 2 DUNGI PARALELE DIN FATA PANA AN SPATE GEN CORVET SAU EU STIU CE MASINA MAI ARE ASA .SI NISTE JANTE MAI MARI DE EX.PE 17 CEVA CU SPITE PE NEGRU.GEAMURI FUMURI.SI CAM ATAT.SA VEDEM DACA IASA CEVA FRUMOS

        Comment


        • #94
          Vreau si eu daca se poate la calitatea asta a pozelor un bad boy mai lung putinel,cu vreo 2 cm,plafonul negru,bara fata umpluta total si in partea de jos a masinii de la bandourile laterale in jos pe toata latimea,de la bara fata pana in spate culoarea maroniu gen cafea.
          Multumesc frumos.
          Attached Files
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • #95
            Originally posted by levisu View Post
            MA GANDEAM LA NISTE DUNGI , MAI EXACT 2 DUNGI PARALELE DIN FATA PANA AN SPATE GEN CORVET SAU EU STIU CE MASINA MAI ARE ASA .SI NISTE JANTE MAI MARI DE EX.PE 17 CEVA CU SPITE PE NEGRU.GEAMURI FUMURI.SI CAM ATAT.SA VEDEM DACA IASA CEVA FRUMOS
            Pentru jante pui o poza din lateral.
            dreamster nu ai alte poze,pentru bara fata nu cred ca o sa pot sa te ajut.
            Attached Files
            sigpic
            !

            Comment


            • #96
              Originally posted by dreamster View Post
              Vreau si eu daca se poate la calitatea asta a pozelor un bad boy mai lung putinel,cu vreo 2 cm,plafonul negru,bara fata umpluta total si in partea de jos a masinii de la bandourile laterale in jos pe toata latimea,de la bara fata pana in spate culoarea maroniu gen cafea.
              Multumesc frumos.
              Asa vroiai?
              Daca nu mai dai detalii si se rezolva
              Attached Files
              sigpic
              !

              Comment


              • #97
                Cam asa ceva vroiam dar toata partea de jos,nu numai pe lateral si daca te rog cu negru ca maroniu ala arata foarte nasol ...despre bara fatza nu stiu ce sa zic...arata...ok.
                O sa revin cu alte poze sa va dau de lucru,deocamdata nu stiu foarte bine Photoshop,eu va fac video editing daca vreti )
                P.S. Bad boy daca se poate pe vreuna din poze,mersi
                1 point 6 litre 8 vsigpic

                Comment


                • #98
                  Attached Files
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #99
                    Alte masini mai aveti?
                    :P
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • as vrea si eu daca se poate ceva
                      capota plafon si portbagaj negru mat,faruri cu lupe ca si ale lui dsign(sper sa nu se supere ca-i fur idea) si eventual o varianta de badboy.si daca nu cer prea multe o bara de mcv fara crom pe ea.multam fain
                      Attached Files
                      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                      Comment


                      • Silviu_MM Uite ce a iesit de la mine
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • super arata.dar se poate mai inchisa capota si restu alea?ca parca-s visinii
                          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                          Comment


                          • Eu folosesc Tuning Car Studiu...si negrul la ei asa apare...dar cred ca doar pe visiniu apare asa ca am mai facut la cineva si la fel nu a iesit negru mat...in photoshop sau paint sa iasa cum vrei
                            sigpic

                            Comment


                            • Mersi frumos de ajutor o sa revin cu alte poze mai bune.
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment


                              • am inteles.mersi mult pentru ajutor totusi
                                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google