Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simplu si frumos ;)
    Attached Files

    Comment


    • Baieti ma ajutati si pe mine cu un VT la masina mea cu urm modificari
      -bara mcv
      -difuzor bara fata sandero "montat" la bara mc
      -prelungire bara care sa fie din capatul de la bara inspre roata pana in difuzor.
      Multumesc anticipat.
      LE Difuzorul as dori sa fie negru si bara fara crom.
      Attached Files
      Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

      Comment


      • Originally posted by Thejock3r View Post
        Pareera mea e sa nu incerci cine stie ce desene pe capota! ori o faci pe toate..ori deloc. In plus , daca faci cu model capota , cand vei da jos colantul in acea zona se vor vedea taieturile cutterului , pe vopsea ;)
        Am vazut modelul asa cum l-am desenat eu pe un alt logan si arata destul de bine, intrucat se prelungea cu grila (era badgeless) si mi s-a parut ca e mai ok pentru ca nu presupune modificarea capotei (bad boy - inca nu m-as baga la asa ceva) si e si "altceva". Nu am vazut cum arata din spate, dar stiu ca asa era pe capota iar plafonul era negru (nu mat).
        Originally posted by Thejock3r View Post
        Grila cromata da-o jos iar despre jante pot spune ca arata bine ! nu stiu cum va arata cu partea verde cu restul masinii . eu zic sa incerci cu conturul rosu ( daca exista jantele asa )
        Jantele astea imi plac din doua motive: o data pentru ca sunt argintii (pe modelul asta nu sunt decat argintii cu verde sau gri/negru cu rosu) si pentru inelul verde (culoarea mea favorita). Ma gandesc ca se integreaza mai bine cu restul masinii care este argintie. Inel rosu nu prea am cu ce sa-l asortez.

        Din cate am observat cauciucurile pe care le am (185/65/R15) merg atat pe jante de 6" (cat sunt cele stock) cat si pe 6,5" (cat sunt wolfrace-urile astea)

        Comment


        • Poate e mai usor cu bara gata montata...
          Attached Files
          Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

          Comment


          • Sal , as dori si eu , va rog, un vt cu aceleasi jante doar sa fie negru mat , ms frumos

            Comment


            • si geamurile foliate , va rog, ms
              Attached Files

              Comment


              • am incercat si eu : 1 - folie spate, 2-folie fatza spate , 3 - folie fatza spate si stalpii portierelor negru
                Attached Files
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • nu prea mi-a iesit....da sper sa iti faci o idee
                  Attached Files

                  Comment


                  • m-am mai jucat un pic, vezi daca iti place a 2 a, low& un pic de clean ...


                    ps: merci Mishu pt indrumari :*:*:*
                    Attached Files
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • A iesit exact ce imi doream.
                      Merci mult Mishu.
                      Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                      Comment


                      • as vrea si eu un badboy.am pus doua poze,alegeti voi care e mai buna sau si amandoua daca se poate
                        Attached Files

                        Comment


                        • ....
                          Attached Files

                          Comment


                          • mersi mishu.marfa

                            Comment


                            • Mersi baieti pentru ajutor , poate sa faca cineva jantele alea negre , sa ved cum arata un vt cu ele ? multumesc frumos

                              Comment


                              • as dori si eu daca se poate sa modificam 2 poze , ma gandeam sa imi fac jantele complet albe si nu imi dau seama cum ar arata. multumesc
                                Attached Files
                                STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google