Vreau Jantele Din Imagine By Elia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau Jantele Din Imagine By Elia

    Salutare,

    Stie cineva unde gasesc aceste jante in RO si eventual un pret?

    Jantele sunt de la Elia de. Vezi poza....
    Attached Files

  • #2
    Rial Como 4P par foarte similare:
    Mit dieser Felge kann der Winter kommen! Das Modell ARKTIS von RIAL trägt nicht nur eine polare Region im Namen, sondern überzeugt auch mit seinem Äußeren und seiner Verarbeitung. Die klaren Linien und die fünf breiten Speichen, die bis an den äußeren Rand reichen, schaffen kühle Eleganz und einen zugleich robusten Look. Dank
    sigpic
    ^Logan turbat (WIP)^

    Comment


    • #3
      Se numesc ELIA VORTEX si habar nu am pe unde se gasesc . Si eu as vrea un set 17'' x 7j
      1.6 MPi Icy White

      Comment


      • #4
        Originally posted by Valentin_N View Post
        Seamana, dar cele de la Elia au spitele "rasucite" daca pot sa ma exprim asa...

        Comment


        • #5
          Efectul de rasucire pe care-l au jantele ELIA fac modelul LOGAN sa arate foarteeee bine Ce ziceti ... ne ajutati si pe noi cu un pret ceva ?
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • #6
            Parca am vazut pe cineva din Iasi sa aiba ceva asemanator pe masina.
            Eu unul as alege din linkul pus de Valentin , pe cele din gama Lugano , chiar imi plac mult.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • #7
              Am gasit producatorul!!

              Am gasit producatorul jantelor si anume este PRO LINE. La Elia Ag jantele costa 219 EURO , adevarat ca sunt pe 17 insa eu vreau pe 15.
              La noi am gasit aceleasi jante, dar de la mama lor adica PRO LINE si costa 69 de euro pt dimensiunea de 15.

              Vezi link : http://www.jante-aliaj.com/produse/jantePLW/PL


              Sau da pe google jante pro line PL.

              In concluzie , inainte sa cumparati jante de la Elia cautati modelul pe net pt ca sigur veti gasi mai ieftin, parerea mea ... hac....

              Prima poza PRO LINE



              Poza 2 Elia

              Comment


              • #8
                Vai cat de bine arata Cromate Cred ca si albe ar da bine de tot . poate ne ajuta Boogey si PROLINe al nostru cu un import de asa ceva ?! Un pret eventual de importator + adaosul lor
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • #9
                  cam asa arata jantele pe un logan, e din logan club europa, de acolo si pozele, si bag mana-n foc ca e timisoreanul care a fondat clubul european, masina are nr nemtesti
                  nu stiu daca is de 17 sau 18, dar arata bine oricum
                  Attached Files
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • #10
                    Pentru cine vrea acelasi tip de janta pe alta culoare, ar mai fi Borbet LV4, are spitele echidistante si usor rasucite. Eu le am 7J16.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      am si eu jante ca astea dar sunt de la Rial! cred ca ar fi mai ieftine decat cele made by Elia!!!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google