Tuning General Pentru Logan Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuning General Pentru Logan Ph2

    Salutare oameni buni haideti sa dezbatem un pic partea de tuning pentru logan ph 2;
    deci tot ce tine de look-ul masinii exterior si interior ,daca au aparut si pe piata ,cam ce scoruri ,etc.......este careva in tema legat de acest subiect ?
    sigpicRespecta si vei fi respectat

  • #2
    sunt 90% sigur ca se mai discuta despre tuningul la ph2, asa ca topicul asta o sa fie inchis in curand
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      ok ma gandeam ca baietii de pe brasov au ceva mai concret ,oricum mai astept ceva pareri
      sigpicRespecta si vei fi respectat

      Comment


      • #4
        din ce stiu eu nu prea sunt inca pe piata ,eu la a mea pana akuma am tras niste pleoape si niste geamuri fumurii cam atata

        Comment


        • #5
          s-a mai discutat pe forum despre asa ceva. deocamdata nu se gaseste nimic pentru ph2...
          sigpic

          Comment


          • #6
            Momentan se axeaza pe vanzari baietii de la DACIA , apoi pe accesorizare . Ei inca mai au PH1 pe stocuri probabil o sa apara in urmatorul an Cam mult ce-i drept
            1.6 MPi Icy White

            Comment


            • #7
              tTrust zi-mi si mie te rog cat te-a costat pana acum ,pleoape si folie ,a si dak e da-mi si mie contactul pt pleoape te rog

              asteptam cu drag si alte posturi
              Last edited by white fox; 8 April 2009, 23:07. Reason: Automerged Doublepost
              sigpicRespecta si vei fi respectat

              Comment


              • #8
                au scos cei de la dacia kit pentru ph2.E un logan ph2 prin mioveni care are kitu pe el,arata bine.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • #9
                  Originally posted by white fox View Post
                  tTrust zi-mi si mie te rog cat te-a costat pana acum ,pleoape si folie ,a si dak e da-mi si mie contactul pt pleoape te rog

                  asteptam cu drag si alte posturi
                  200 lei folia pe toata masina cu manopera cu tot si pleoape 30 lei. cauta pleoape la userul Jmek de pe forum ca de la el le-a luat. sper sa mai gasesti.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by al!n View Post
                    au scos cei de la dacia kit pentru ph2.E un logan ph2 prin mioveni care are kitu pe el,arata bine.
                    Daca poti face rost de poze cu kitul de ph2 posteazale te rog.

                    Comment


                    • #11
                      o sa incerc sa il pozez cand il vad.pragurile,difuzoru spate,aplicatia fata si eleronu luneta sunt lafel ca cele de ph1 doar ca sunt adaptate pentru ph2.Doar eleronu portbagaj este diferit.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • #12
                        am mai auzit de iesirea unui kit pentru ph2 dar deocamdata pare doar un mit nu a fost postata o poza concreta... poate in viitorul apropiat...speram
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Si eu am vazut loganu ala cu kit PH2 ... poate data vitoare daca o sa pot o sa scot telefonu sa ii fac o mica poza

                          Comment


                          • #14
                            Multumim baietiilor din Mioveni de implicare ,baieti dak mai vedeti masina cu pricina nu uitati ,evident dak puteti sa il si contactati poate pe viitor vom avea ceva cerinte
                            Cu multa stima White Fox
                            sigpicRespecta si vei fi respectat

                            Comment


                            • #15
                              va salut....hop si eu pe aici... am tot vazut leduri pe logan ...din acelea tip "audi"...stie cineva de unde se pot procura...dar sa fie ceva mai de calitate..nu leduri de bricheta...astept propuneri...ms mult

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google