chinuiala mare cu reglatul farurilor la logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chinuiala mare cu reglatul farurilor la logan

    salut, am si eu o intrebare: unde ma pot duce sa-mi reglez farurile angel eyes la logan?
    am incercat sa le reglez singur de la suruburile din spate de la faza mica dar numerge. bat prea in pamant. se ridica pana la un punct si gata. sunt pericol noaptea! spuneti-mi unde ma pot duce sa le reglez

  • #2
    16mif teai gandti sa mai dai si de butonu din bord??? cel din stanga jos?

    sigpic

    Comment


    • #3
      cablul de la butonul din bord nu mai e montat la angel ayes. deci reglajul nu se mai face si din interior. mercic totusi pentru sfat.

      Comment


      • #4
        [IMG]my car/0 001[/IMG]

        Comment


        • #5
          Du-te la un service de cartier care are aparat de reglare a farurilor, costa 5-10 ron.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            sau poate sti u ca trebuia montat si unde se face montajul. spune-mi te rog

            Comment


            • #7
              mercic andrei dar credeam ca se rezolva fara sa merg la aia sa imi fac capul calendar ca "fitele costa"

              Comment


              • #8
                Parca in spatele farului sunt si niste piulite cu care se regleaza, ai incercat si de acolo sa le reglezi, cu o cheie?
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  farurile angel-eyes pt logan sunt doar de aspect ... te chinui o gramada k sa le reglezi si nici nu lumineaza bine ... dk iti pui si xenon mai vb .. dar asa sunt doar de aparente ... dau bine si atat
                  1.6 MPI CRAZY DRIVER

                  Comment


                  • #10
                    am incercat si de la suruburile din spatele farurilor dar nu merge. daca o sa pun xenon nu o sa bata tot in pamant?

                    Comment


                    • #11
                      eu spuneam de xenon k sa lumineze bine .... si mult succes la reglatul farurilor .... e f greu sa le reglezi cum trebuie...
                      1.6 MPI CRAZY DRIVER

                      Comment


                      • #12
                        problema pe care o am cu farurile e ca ele bat in pamant nu ca nu lumineaza destul de mult. nu cred ca trebuie sa -ti pui neaparat xenon ca sa lumineze normal si ele altfel nu se mai vindeau deloc.

                        o sa incerc sa le reglez iar dar akum demontez si bara sa am acces
                        Last edited by andrei; 24 October 2007, 21:22.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by 16mif
                          problema pe care o am cu farurile e ca ele bat in pamant nu ca nu lumineaza destul de mult. nu cred ca trebuie sa -ti pui neaparat xenon ca sa lumineze normal si ele altfel nu se mai vindeau deloc.

                          nush unde zici u k lumineaza bine .. cunosc o gramada de persoane kre se plang de ele ... se vand in primu rand pt k arata bine ...
                          1.6 MPI CRAZY DRIVER

                          Comment


                          • #14
                            sfatul meu, xenon si angeluri,indiferent cat te kinui sa le reglezi nu se vad ok,cu xenon se vad ceva mai bine...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by 16mif
                              salut, am si eu o intrebare: unde ma pot duce sa-mi reglez farurile angel eyes la logan?
                              am incercat sa le reglez singur de la suruburile din spate de la faza mica dar numerge. bat prea in pamant. se ridica pana la un punct si gata. sunt pericol noaptea! spuneti-mi unde ma pot duce sa le reglez
                              off doamne cine te-a pus sa le cumperi...tu nu stiai ca nu vezi noaptea nimic cu ele? astea sunt bune doar ziua ca arata bine in rest nu isi merita banii.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google