computer de bord?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Depinde ce scrie in cipul respectiv. Daca informatia e corecta kilometrii nu se reseteaza.
    http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

    Comment


    • #62
      Ciprishor,,,,pt un logan ambiance fabricat in martie 2006 ,,,cit costa cb plus maneta si manopera ,,,locatie iasi ,,,,,,un nr de tf eventual ,,,,merci,,,,un tuning motor creste puterea cam cu 8 cp,,,dar consumul ? merita investitia?

      Comment


      • #63
        La dealer se monteaza asa ceva? cam cat ar costa?

        Comment


        • #64
          Nu, nu se monteaza.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #65
            Salut dydy am si eu o intrebare te rog. Cat costa montarea unui pilot automat la un golan DCI ambition.

            Comment


            • #66
              Salut Andrei, te rog sa-mi spui si mie daca se monteaza pilot auto pe logan DCI ambition si daca da, cat costa si daca sti pe cineva care are si functioneaza bine. Scuze pt ca apelez la tine sa-mi raspunzi dar am vazut ca esti chiar cel mai omniprezent in toate raspunsurile si chiar ai habar. Probabil ca pe undeva prin forumul asta se gaseste si raspunsul insa e prea mare si nu prea ma descurc. Ms mult anticipat. Dan

              Comment


              • #67
                Se poate monta cruise control pe motoarele dCi. Mai multe detalii aici.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #68
                  Instaleaza careva CB in Bucuresti? Daca da, as vrea un pret: kit + instalare.
                  Multumesc anticipat,
                  Paul.

                  Comment


                  • #69
                    Sal prin zona judetului neamt e cineva care se ocupa cu asa ceva??? Ca eu cand mi-am luat loganu adik acuma 2 luni am si uitat sa intreb de computer de bord . Pls un raspuns ...
                    I'm The Best , Fuck The Rest

                    Comment


                    • #70
                      @VladutzB

                      In Piatra, nu am auzit pe nimeni sa puna CB...cel putin nu pe forum. Dar vezi ca este un coleg forumist, in iasi care te poate ajuta ciprishor
                      Da-i un Pm si discuta cu el...poate are drum prin Piatra, sau tu prin Iasi...

                      Last edited by gionik; 14 July 2008, 17:55.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Ciprishor e baiat bun si stie ce face.Si mie a pus Cb si merge fare nici o problema.Apeleaza cu inceredere.

                        Comment


                        • #72
                          Vreau si eu sa imi pun maneta pentru CB...
                          Am cumparat-o cu 60 roni...Ceasurile de bord sunt de prestige...
                          Cum naiba fac asta?
                          Scot maneta veche si o pun pe cea noua?
                          Ar mai fi ceva in plus?

                          Comment


                          • #73
                            Da, este simplu, se schimba doar maneta, iar daca ceasurile de Prestige au CB, atunci acesta va functiona, putandu-i accesa meniul cu ajutorul butonului din capatul manetei.

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Fara a incarca vreun alt soft sau alte fire legate pe acolo?

                              Comment


                              • #75
                                Daca ceasurile de Prestige au CB....Atunci nu iti trebuie de cat maneta mufata.....Daca nu au CB, atunci treaba este mai nasoala, pt ca trebuie activat CB-ul. La mine, dupa activarea CB-ului, tipul respectiv nu a mai facut altceva de cat sa schimbe maneta, si sa monteze bordul la loc.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google