computer de bord?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la un logan din noimebrie 2006 stie cineva daca pot sa-mi pun pe langa consumul mediu si consumul instantaneu ?

    Comment


    • in mod normal nu ai cum
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • am si eu o rugaminte poate sa im-i spuna si mie cineva un raspuns concret cum se pune compiuter de bord la un logan 14 mpi din aug 2005
        Last edited by andy_x3m; 13 May 2010, 12:11. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • pai o sa ai si consum instant...se leaga un fir de undeva de pe la motor la ceas...si se rescrie softu ceasului parca..sau ceva de genu.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Detalii de contact

            Salutare,
            Detalii de contact penntru montat computer de bord cat si ajutor in pb de electrica............
            Exista pe google daca dai search dupa imbunatatiri logan un site unde sunt cativa baieti cu exprienta imprastiati prin toata tara.
            pentru cei din Bucuresti care nu ma cunosc.. si care vor CB si restul de imbunatatiri....faceti click pe nick/avatar pentru a afla detaliile de contact.
            Pentru ajutor in montare ( kituri cumparate de la Ciprian sau de la mine)si alte relatii va astept la tel 0723 997249 dupa ora 18 pana pe la 21 .
            Daca nici aici nu gasesti ce te intereseaza mai cauta prin forum...sigur este ascuns pe undeva. foloseste "Search"

            Comment


            • Am o intrbare nu-mi merge kilometraju ce trebuie sa fac? Restu imi merge tot la bord... Ce tre sa schimb?

              Sa schimbi modul de scriere şi să inveţi să folosesti Limba Româna! Data viitoare ai rosu!
              Last edited by andy_x3m; 13 May 2010, 12:13.

              Comment


              • Ai incercat sa iti activezi Computer de Bord?
                ECUFix
                Please don't visit my homepage!

                Comment


                • Vitezometru

                  Originally posted by voinicul_vl View Post
                  am o intrbare numi merge kilometraju c tre s fac???restu imi merge tot la bord...c tre s schimb?????

                  Nu cumva ai schimbat casetofonul....si ai taiat firele verzi...

                  in curand voi lansa o oferta de completa si pe Logan club pentru imbnunatatiri la Logan, Sandero, Solenza si nu numai a.i. cei din bucuresti sa nu mai cumpere cip-uri de pe net, si dupa aceea sa planga dupa bani
                  Daca nici aici nu gasesti ce te intereseaza mai cauta prin forum...sigur este ascuns pe undeva. foloseste "Search"

                  Comment


                  • Nu inteleg de ce vreti consum instant, sa va sara inima cand vedeti acolo 20 cand apasati putin pedala ?

                    Comment


                    • isi dau eu raspunsul...consumul instant este super in momentul in care mergi la drum lung...si vrei sa mergi cat mai economic,nu putine sunt momentele in care ramai cu piciorul apasat mai mult decat este necesar pe pedala de acceleratie...in momentul in care dai un ochi pe ecran...vezi ca ai consum mai mare...si automat ridici piciorul de pe pedala. eu asa am reusit (in conditii ideale de trafic si meteo) in exterior consum de 4.9 .
                      in rest in general am intre 5.8-6.2 in exterior.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • pt buc stiti pe cineva care monteaza CB sau pt activarea altor functii? nu reusesc sa aflu detaliile de contact pt nick/avatar.poate ma ajuta cineva. mersi

                        Comment


                        • este cineva in Brasov care sa monteze kit CB si activare functii pentru Logan ABS+ 1,5 DCi ??

                          Comment


                          • Si eu mi-am montat CB la preferance 1,4 mpi nu cu maneta ci cu un buton care nu arata tocmai raue foarte practic si oki (desi cu maneta ar fi mai original) dar sunt multumit,m-a costat 150 RON

                            Comment


                            • afecteaza garantia? ati montat in garantie? afecteaza softul si se vede la revizie pe computer test? garantia se pierde din start in momentul in care ai facut modificarea sau o pierzi daca patesti ceva electric din cauza modificarii?

                              Comment


                              • Mi-am activat si eu CB-ul Logan 1.4 MPI 11-2006 la Dorin si ii multumesc pe aceasta cale sint multumit recomand cu incredere

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google