unde as putea gasi asa ceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    astia sunt nebuni pai daca nemontate si nevopsite ajung aproape 2700 ron. pai te ajunge 3500 kitu cu totu' ca o sa iti bage o manopera din aia de vreo 4 zile ca sa te usuce!
    Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

    Comment


    • #17
      Originally posted by valeriuciprian
      Uite si preturile pentru elementele de tuning pe care le ofera Dacia.La aceste preturi se adauga vopsitul + montajul.
      scump frate .... mai ales ca se pot vedea la toti ...macar de ar fi ceva de genul .... AM NUMAI EU

      ASA AR MAI MERGE
      DAR CIND ARE TOATA LUMEA............... PARCA NU MAI IMI PLACE
      Loganist......

      Comment


      • #18
        pai la banii astia nu o sa fie prea multi care o sa il aiba;) ;))
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #19
          tuning si alte modificari

          am pus si eu prelungitoare la spoilere , dar nu asa scump cum ziceti voi.35 de lei bucata plus 50 de lei vopsitu si iata:
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Frumos...dar ce ti-ai pus tu nu e acelasi lucru ceea ce vroiau cei care au deschis topicul...
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by levisu View Post
              am pus si eu prelungitoare la spoilere , dar nu asa scump cum ziceti voi.35 de lei bucata plus 50 de lei vopsitu si iata:
              Iote asa am inceput si eu. )
              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

              Comment


              • #22
                Originally posted by levisu View Post
                am pus si eu prelungitoare la spoilere , dar nu asa scump cum ziceti voi.35 de lei bucata plus 50 de lei vopsitu si iata:
                sa te uiti la masina mea sa vezi cum arata la mine.pe mine cu totul ma dus undeva 5 milioane cu totul.dar e o diferenta
                Loganist......

                Comment


                • #23
                  @tzacanel ....da nu ai tata masina la my ride..pune acolo ca sa vedem si noi ce ai facut la bara de pe fata :0..numai bine :P sorry de off topic
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • #24
                    Parerea mea ca cel mai bine e sa gasesti pe cineva sa le toarne din fibra ca iesi si mai ieftin si le faci cum vrei tu,duci niste poze si ti le face ala cum ai tu chef, parerea mea
                    1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                    Comment


                    • #25
                      Nu cred ca ai iesi mai ieftin.. adica depinde de mana de lucru la fiecare
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google