Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iexact..Zi-ne si noua.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • Am si eu o intrebare unde gasesc faruri angel eyes pe fundal negru? eu le-am dat pe ale mele si cum nu mai gasesc. Bine am gasit la 1.100 lei dar totusi cand au aparut erau 1.000 lei acu sunt cele cromate si la 590 lei

      Comment


      • am eu un set de vanzare... vezi aici mai multe detalii
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Multumesc de raspuns dar vreau noi

          Comment


          • nu prea se mai gasesc...din cate am inteles nici importatorul din Ro nu mai aduce...se asteapta pentru ph2...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Pentru ph2 pe cand se aduc?

              Comment


              • Salut
                Pentru cei interesati mai am eu doar un set de faruri angel eyes pe fundal negru.Farurile sunt NOI, in cutie.

                Comment


                • Ai pm dela mine pentru farurile negre

                  Comment


                  • Din cate am inteles eu...ar fi problema cu omologarea...are cineva idee cat costa sau daca se poate face..???

                    Comment


                    • Omologare la ce? La faruri? Pentru ce iti trebuie omologare ca nu comenteaza nimeni. Am fost in mai multe orase din tara si nu a zis nimeni nimic, singurul lucru de care comenteaza este stopul daca este fumuriu.

                      Comment


                      • Stiu doar ca daca te opresc gaborii si vor sa te arda o pot face si pentru faruri...



                        lasa mircul pentru alte forumuri ...aici sa scrii corect.
                        Last edited by Cristi_Xp; 22 January 2009, 04:00.

                        Comment


                        • Am avut faruri cu angel pe negru aproape 2 ani si nu a zis niciunul niciodata nimic de faruri

                          Comment


                          • parca au ceva sigla CE pe ele...

                            Comment


                            • e vb de xenoane nu de faruri in sine, de alea se leaga

                              Comment


                              • Inca mai am setul de faruri angel eyes pe fundal negru.Farurile sunt NOI, in cutie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google