ushi verticale :D:

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ushi verticale :D:

    as dori sa stiu si EU daca se poate face ca usile la logan sa se ridice vertical? unde si cam cat costa?
    Last edited by Marius; 4 February 2008, 15:37.

  • #2
    Vre-o 1000 de euroi daca o faci singur si 10000 la o firma de tuning serioasa!

    Comment


    • #3
      Originally posted by Sp!ke View Post
      Vre-o 1000 de euroi daca o faci singur si 10000 la o firma de tuning serioasa!
      pai cum sa o faci singur??? nu-ti trebuie vreu mecanism special pt ca sa se ridice sau un suport ca sa tina usile??
      Last edited by Marius; 4 February 2008, 15:37.

      Comment


      • #4
        Hai mai c-o dam in balarii! nu ti-ai dat seama ca am glumit? Normal ca e complicat sa faci asta singur! Dar... ce dracu la alceva nu te-ai gandit? gen motor cu reactie de 10k cp. A sunat ceasul (vorba lui seba)?

        Comment


        • #5
          Originally posted by Sp!ke View Post
          Hai mai c-o dam in balarii! nu ti-ai dat seama ca am glumit? Normal ca e complicat sa faci asta singur! Dar... ce dracu la alceva nu te-ai gandit? gen motor cu reactie de 10k cp. A sunat ceasul (vorba lui seba)?
          pai nu stiu mi se parea o chestie super tare ...........si dasta.......am intrebat si euD!!!
          Last edited by Marius; 4 February 2008, 15:38.

          Comment


          • #6
            Probabil ar merge cand vor scoate loganul coupe... pana atunci... niet!

            Comment


            • #7
              Originally posted by Tembelu View Post
              pey nusht mi se parea o chestie super tare ...........si dasta.......am intrebat si yoD!!!
              Daca scrii pe romaneste iti spun eu de unde poti lua tot kitul cu balamale daca vrei intradevar sa-ti pui usi verticale.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #8
                Originally posted by dan.gutu View Post
                Daca scrii pe romaneste iti spun eu de unde poti lua tot kitul cu balamale daca vrei intradevar sa-ti pui usi verticale.
                ce nu ai inteles????

                Comment


                • #9
                  "pey nusht" cred ca la asta se refera dan. pe forum nu se foloseste limbaj de yahoo messenger (si alte asemenea). iar referitor la usi, cred ca deranjul e prea mare (mai ales in bani)
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • #10
                    cei de la logtuning fac asa ceva vezi ca au baneru aici pe forum

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      uite aici si aici ce, cum si cat costa...mai vrei?
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #12
                        bai seba tu ai pus de suicide doors el vrea lamboo doors

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Mie cine-mi monteaza usi de garaj la MCV-u? Platesc bine!...

                          Comment


                          • #14
                            eu usilea alea de pe spate spike leas vrea lambo dors ca ama observat ca pe la 240 cand imi intra turbina da curu sa se ridice de la sol , si nu mai am cand sa apas butonu de NOS si ma gandeam ca , cu usile astea fac curu sa stea la sol...
                            spike tu ce presiune ai in roti? ai puso paia dupa usi? eu am fost sai fac presiunea si am uitat sal intreb pe ala cat mia bagat si cand merg pe drumuri ma denivelate , si n-am incarcatura imi cam topaie curu

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              De la usi i se trage... schimba usile!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google