Ceasuri cu plasma LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by GeKi
    sigur ai loganu pe benzina si ca n-ai fost curios sa vezi cat indica maxim turometrul la bord de masina straina diesel, exceptand clio de pe care e luat bordul si la care e la fel ca la benzina.

    defapt doar folie ce indica 5000 de rot/min ma interesa de unde pot face rost. la asta ma refeream mai devreme, nu la tahometrul care masoara rotatiile, ca asta indica bine la diesel.
    da geki am inteles problema dar o sa fie 5000exact pe la mijlocu ceasului si de acolo gol... nu cred ca gasesti decat la cei ce modifica ceasuri si sati printeze o folie cu turatii pana la 5000 dar sincer consider ca va fi inestetic

    sigpic

    Comment


    • baghera ceasuri din alea am eu si`mi plac
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • pai vreau si yo ! de unde le-ai achizitionat ? si la ce pret ?
        :popa:

        Comment


        • Mie imi plac mai mult cele cu leduri....

          Comment


          • la o masina care nu e asa de tunata sunt mai frumoase cele k leduri...pentru un tuning agresiv se potrivesc cele cu plasma
            sigpic
            astra h 1,7 cdTI

            Comment


            • Originally posted by Cristi_Xp
              Oricum alea de pe loganul acela oare sunt aceleasi ca alea care sunt de vanzare?

              ceasurile sunt numa interesante dar la nimic folositoare in plus nu sunt facute bine in locul martorilor de bord ramane un cerculet ne aprins care seara nu da deloc bine!!!! am si sunt de vanzare
              sigpic
              NEVER FORGOTTEN

              Comment


              • ma eu ceasurile le-am luat cu 200 de euro acum 2 ani ... 2 culori albastru si verde ... plasma .. am 10 ani garantie pe ele .. acum numai stiu exact de unde .. din bucuresti stiu dar o sa caut garantia la ele si iti spun
                Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                Comment


                • Pana la urma este plasma sau folie electroluminiscenta ?
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • maine imi e gata masina si o sati arat poze in principiu cred ka e o folie....

                    si ale mele sunt in 2 culori tot albastru si verde
                    sigpic
                    NEVER FORGOTTEN

                    Comment


                    • tu cat ai dat pe faruri?
                      sigpic
                      NEVER FORGOTTEN

                      Comment


                      • Originally posted by dogy_10
                        uite ceasuri cu plasma la 65 de euroi
                        vreau si eu, de unde ???

                        Originally posted by PWR
                        astea-s ceasurile mele ziua si noaptea io zic ca-s faine....
                        Zi-mi si mie de unde le-ai luat ? si cine le-a montat ? vreau sa-mi pun si eu modelul asta ... are potentometru de luminozitate ? am inteles ca se schimba si culoarea din albastru in verde ?
                        Last edited by andrei; 29 October 2007, 21:55.
                        :popa:

                        Comment


                        • re

                          am si eu 2 intrebari,
                          -cat costa montajul pt ceasuri, inafara de pretul zis de cristi_xp
                          -cum de s-a aprin lumina de la comp. de bord si ceasurile nu?

                          Comment


                          • le gasiti pe www.autoaccesorii.ro nush exact pretu da e intre 2-3mil
                            sigpic
                            NEVER FORGOTTEN

                            Comment


                            • Pwr , Unde Ti-ai Pus Ceasurile Alea . Sunt Belea .
                              B -X X - DDF x 2

                              :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                              Comment


                              • stie cineva cum s-ar putea schimba ledurile? in loc de portocalii sa pun albastru cu rosu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google