Adaptare autoturisme pentru persoane cu dizabilitati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adaptare autoturisme pentru persoane cu dizabilitati

    Originally posted by razzor View Post
    Stiu ca nu e cel mai potrivit loc pt acest lucru dar pentru a veni in ajutorul unor astfel de persoane (cum sunt si eu de altfel) care trec printr-un adevarat infern pt a adapta o masina pt nevoia personala eu le recomand firma d-lui Pal Karoly din Sovata (judetul Mures). Ei sunt adevarati profesionisti mi-au facut la masina (un Ford Fiesta) un dispozitiv cu comenzi manuale (acceleratie+Frana) care e foarte precis si usor de utilizat(mi l-au facut dispozitivul in 3 ore pe cand daca il faceam altundeva dura aproximativ 3 luni pt ca la alte firme e cu liste de asteptare). Precizez faptul ca firma acestui domn este recunoscuta de RAR (Registrul Auto Roman). Daca doriti sa il contactati o puteti face la nr de tel 0744260234. Pe mine acest domn m-a scutit de multe drumuri inutile si de bani in plus.
    daca te ajuta sau poti ajuta pe cineva cu aceasta informatie, fa-o!
    daca nu, abtinete de la comentarii fara rost.

    sursa este de incredere si 100% adevarata
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    detalii

    foarte interesant ! Un vecin are facut asa ceva la bucuresti si e un sistem de parghii greoi care actioneaza doar ambreiajul ,am mai vazul la cineva un sistem pe schimbatorul de viteze foarte finut si util intr-adevar ,nu actionezi ambreiajul cu o mana si vitezele cu alta ,cine tine volanul?imi poti da detalii?

    nu mai dati "quote" la ultimul post!
    Last edited by Seba; 18 May 2008, 23:24.

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google