Logan Tunat - Orange

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Toate incep de la motor.
    :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

    Comment


    • #47
      Gusturile nu se discuta..........Fiecare cu ce ii place........

      Comment


      • #48
        Eu stiu un lucru: eleroanele ajuta la peste 100-120 km pe ora
        pana si la masinile f f scumpe la unele modele de ridica eleronul numai dupa 110 la ora.
        pana la acea viteza este chiar un minus la masina.
        mie imi plac eleroanele acelea discrete(daca tot vrei neaparat sa pui) alea originale ce cativa cm care vin lipite pe portbagaj.
        La bugatti veyron (sau cum se scrie) stiu sigur ca daca vrei sa atingi de ex topspeedul masinii introduci cheia undeva in prag si...Anulezi eleronul(intra in caroserie)ca sa poti prinde viteza maxima,sa ai frecarea cu aerul cat mai mica. Si cum bine stim dacia noastra deabea prinde un 150-160 deci,,,,total degeaba..Eventual mai avem si un consum marit la masina

        Comment


        • #49
          eleronul ajuta la stabilitate si nu are de ce sa intre in caroserie... eleroanele mari, inainte de a fi montate (vezi mitsubishi evo, etc) sunt testate intr un tunel "de vant" pt a fi eficace.. nu are niciun rost sa impopotonam masina cu astfel de eleroane fara a face un test inainte (iar cum in Rom nu cred ca exista un astfel de tunel) pot concluziona ca este INUTILA montarea lor pe Logan !!!

          Comment


          • #50
            Imi place foarte mult.Da bine eleronul.Imaginati-va fara eleron ce spate urat ar avea la cata bara i-a pus.Magnifice roti.Pff..MArfa
            sigpic

            Comment


            • #51
              A pus un eleron mare de zici ca masina poate atinge 300km\h.
              I HAVE A !sigpic
              fara linkuri externe in semnatura

              Comment


              • #52
                v-ati gandit macar un pic ca poate omu nu si-a pus eleron ca sa-l ajute? poate l-a pus ca ii place cum arata nu? noi de ce ne schimbam culoarea la ceasurile de bord? ne ajuta cu ceva sau pentru ca ne place? de ce ne schimbam inelele aeratoare cu cele de prestige argintii? ne ajuta sau ne place cum arata? eu il respect pe omu asta pt masina lui care imi place f mult . numai bine si sarbatori fericite
                http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                Comment


                • #53
                  Asa este ai dreptate !
                  Normal ca nu te ajuta cu nimik, si eu am unul pe masina si mereu sunt criticat ca
                  e uscator de rufe ,ca nu ma ajuta cu nimik,etc. de parca eu n-as stii ca nu ajuta dar m-am obisnuit sa-mi fie criticat eleronu.
                  Dar mie imi place si asta e cel mai important !
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #54
                    Wuw

                    Dap masina apartine unui prieten din Brebu detinatorul unui garaj de tunnig si altele...I-l cheama LARY..e destul de cool masina dar sa vezi ce a facut din Logan Pick-up......Beeeton...daca fac rost de ceva poze am sa postez...

                    Comment


                    • #55
                      ala negru? daca e ala arata destul de misto
                      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                      Comment


                      • #56
                        Mie im iplace masina
                        Si nu inteleg de ce tot criticati si scoateti minusuri...etc.
                        Sa va spun ceva:Nu e masina voastra...asa ca lasati-o mai usor.
                        Last edited by vdmihai; 2 February 2009, 19:02.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • #57
                          ce ma oftic!!!chiar sambata in drum spre intrunire l-am vazut jos la polivalenta!!l-am claxonat,saracu om s-o fi sperita sau o fi obisnuit?! si mi s-a parut ca nu mai are eleronu!oricum e prea tare masina!asta e si ideea la acest logan,strident!culoare,jenti,eleron!oricum nu ar trebuii sa-l condamnam,e masina lui si CHIAR E UNICA!bv lui!respect pt ca a investit atata intr-un logan!
                          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                          Comment


                          • #58
                            Intr-adevar este un baiat din Brebu care are un service destul de mare si te rezolva cu orice problema. Am fost la el sa imi puna folie, dar am amanat.... Oricum masina lui arata altfel acum, mult mai bine si merita respect omu. Cum sa mentionat si mai sus are si un Pick-UP rosu, cu jante negre parca (dar ce jante) care arata bestial. O sa fac rost de poze si o sa le postez
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              chiar te rugam...
                              sunt tare curios
                              http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
                              Sony/Magnat/Alpine/Focal

                              Comment


                              • #60
                                Stiu si eu pick-up ul,foarte fain...rosu cu folie,xenoane,jante...draguta masina.
                                1 point 6 litre 8 vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google