Scaune logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stie cineva daca merg scaunele de pe golf pe logan
    drive with speed than you die fast

    Comment


    • nu ti`am mai zis ma ca merg aproape toate scaunele cu adaptari ??
      sau poti sa ei cadru cu sinele de la cele de fabrica , si le sudezi in locul la ce scaune vrei tu.

      Comment


      • ms hai ca o sa incerc
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • am o mare curiozitate....nu ma pricep si de aceea o sa intreb...la scoaunele actuale nu se poate modifica nimic?adica sa te duci cu ele la un meserias care se pricepe

          Comment


          • @Tudorel92 ....prin perindarile mele pe net m-am izbit aici de ceva despre cum sa-ti faci scaunele mai comode...
            este in engleza, insa din imagini iti dai seama ce trebuie sa faci
            PS poti face translatia paginii pe google dar o sa ramai uimit de romana lor
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • bun tutorial.e necesara o imbunatatire a scaunelor atat din punctul de vedere al sustinerii laterale cat si din punctul de vedere al lungimii pernei pe care se sta.

              Comment


              • Care scaune merg foarte usor( cu cat mai putine modificari) montate pe logan?de unde le cumparam? si pe la ce peturi?

                Comment


                • vreau sa cumpar un scaun de logan mcv ,cel din partea dreapta spate de 1 loc sau ultima bancheta de 2 locuri de la mcv (cu 7 locuri).
                  "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

                  Comment


                  • salut baieti, am tot citit posturile voastre si in mare parte am inteles idea,problema sta in felul urmator ,am gasit si eu o pereche de scaune tip scoica numai ca erau cam ciudate ,ma refer la prindere canl le-am ridicat pe margini nu aveau nici un fel de prindere ,ci pe mijlocul scaunului avea un fel de sina mai groasa ,va intreb eu acuma in nestiinta de cauza alea se pot monta ???? v-as ruga mult sa ma ajutati ,chiar vroiam demult genul ala de scaune .astept!

                    Comment


                    • Salut.

                      Bun venit printre noi!

                      In principiu, se poate monta orice, trebuie doar adaptat. S-ar putea sa te complici prea mult si rezultatele sa nu fie pe masura. Decide tu daca se merita, sau mai cauta...

                      Comment


                      • cine ma poate ajuta si pe mine sa imi recomande pe cineva din Bucuresti care imi poate scoate scaunele stok si pune alte scaune care le am eu cu anumite modificari? deci cineva care modifica ma refer la sina sa faca prindere sau eventual alte gauri .. sau ajustare ... Din Bucuresti !!!!!!
                        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                        Simply Stance

                        Comment


                        • Tu esti singurul care te-ar putea ajuta Bineinteles, dupa ce primesti ceva sfaturi pe la intalniri.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • da chiar aici ai dreptate si chiar asa fac..tie dor de mine la intalniri sau e apropos sa vin mai des? ) intre timp am ascultat sfatul tau si ceva de genu va iesi deci se poate la logan sa iasa bine .. dupa ce se va termina si vor fi fixe ..se pare ca in wekeend ..sper voi pune poze
                            Attached Files
                            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                            Simply Stance

                            Comment


                            • ma nu stiu ce tot te mai agiti cand ti`am zis si eu si electric ticu ce varianta poti adopta.
                              doar pune`o in practica !

                              Comment


                              • ) electric ticu ... da ma cata gata .. ma laud si eu :d era vechi postu cu cine sa ma ajute ..gata e clar ..votat si irevocabil !!! cand vi de la Mioveni iti dau sa te plimbi sa vezi cum este D
                                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                                Simply Stance

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google