Scaune logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Cristi_Xp View Post
    nu e gluma,scaunele de logan au centura pe ele ,astea ce le am eu nu au centura pe ele ...si daca nu vrei sa iei vreo amenda prinzi centura de frana de mana daca nu ai unde ;)
    asta nu stiam...de fapt nici nu am dat importanta...
    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

    Comment


    • #77
      Originally posted by Juristul2000 View Post
      Dle Cristi centura mai are un rol daca nu stiai
      pai de ce crezi ca ma interesez cum sa le pun ? ca asa pot sa merg in continuare cu ea pe frana de mana ...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #78
        Glumeam omu, da acu nu glumesc - ce scaune ai pus?Baga poze pls

        Comment


        • #79
          de mitsubishi evo...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #80
            aha, si la tine ( ca si la mine ) a ajuns o particica din BFF ?
            daca da, superbe scaunele alea, imbinare perfecta intre sport si comod, spatar reglabil nu ca alea dintr-o bucata, jumate piele jumate material, si arata superb si culoarea
            am stat si eu pentru putin timp, in garaj, in ele, in masina, superb feeling
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • #81
              Originally posted by bolo View Post
              spatar reglabil nu ca alea dintr-o bucata


              Spatar reglabil ca sa stai ca bulibasha cu el culcat pe spate... Sa vedeti voi dureri de spate mai spre batraneti, de la suspensii spot+mers cocosat in scaun.

              Scaunele fixe iti ofera posibilitatea de a-ti corecta asieta, de a sta asa cum trebuie la volan. Aceea este pozitia corecta. Ca tu si altii vreti sa stati pe spate, cu mainile intinse, asta e alta poveste. Nu vreau sa ma gindesc la o situatie de urgenta, Doamne feri. La banii pe care i-am dat pe scaunele mele, puteam sa-mi iau si eu sport, reglabile, cu piele si incalzite, dar acum sunt multumit ca mi-am corectat tinuta, nu ma mai doare spatele de la gropi si nici obositor nu mai e sa faci manevre scurte si dese prin trafic.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #82
                dud, dani, chill omule, stiu ca astea dintr-o bucata is bune pt pozitia de condus si etc, dar :
                1- am incercat sa ma asez la tine pe scaun, si nu incap, nici cu curu nici cu umerii;
                2- la ce probleme am eu cu spatele, atata imi trebuie la un drum de romania germania, sa stau cocosat, si tapan la volan;
                3- vreau sa stau comod la volan, ca nu am masina de raliu, si comod la mine inseamna sa stau in asa fel incat sa nu ma omoare spatele, nici de la scaun ca e sport si e mai tare, nici de la pozitia lui, si nici sa stau cum zici tu cu mainile intinse si pe spate lasat mult;
                4- nu o lua ca pe un afront personal, asta e parerea mea, si daca mi-as lua scaune sport, as lua rglabile pt spatele meu, si mai moi, nu asa de tari ca ale tale.
                fiecare cu parerea lui, cu pozitia lui cum sta la volan, si cel mai important...ce face cu masina lui
                respect!
                PS : eu sincer o sa caut la schrott scaune de clio, nu stiu ce model e dar e ala cu 2 usi, cu bot de symbol, le-am incercat, au aceleasi prinderi si au un sprijin lateral mai tare, bat putin spre scoica, si sunt si comode
                Last edited by bolo; 24 February 2009, 19:44.
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • #83
                  Eu am vazut azi ceva scaune de Calibra da nu stiu daca intra, sunt semi sport da mult mai comode ca cele de Logan

                  Comment


                  • #84
                    @BOLO, a fost o versiune speciala de Clio 2 Bicorp, Extreme se numea, are o tapiterie specifica, ce imita un cod de bare, alea au scaune de Clio Sport, numai bune pentru ce-ti trebuie. Nu stiu daca la prinderi e la fel
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Cristi Xp ai montat frumusetile alea?Daca da esti atat de bun sa pui ceva poze.Merci si sa le folosesti sanatos

                      Comment


                      • #86
                        ce ziceti de asta!

                        A facut cineva la ei? Mai sunt si alte firme asemanatoare?

                        Comment


                        • #87
                          Ai idee daca respectivul si-a facut modificari majore ca sa schimbe scaunele?

                          Poate descrie cineva intr-un tutorial cum si-a montat scaune!

                          Comment


                          • #88
                            Are cineva idee pe unde in tara asta se poate face rost de o "fata" tip Steppe pentru Logan?

                            Comment


                            • #89
                              cum gasesc unde am postat poze acum 2 zile in urma?sunt incepator.ms

                              Comment


                              • #90
                                Vad ca nimeni nu are nimik de spus in privinta asta http://www.pieleauto.ro/portofoliu.php. Ma interesa si pe mine daca merita o asemenea lucrare sau sa imi iau alte canapele mai confortabile decat cele stock.
                                Multumesc anticipat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google