Scaune logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca ai auzit bine ... mie mi-a luat ceva timp pana am intrat in scaun la dsign ,is un pic mai "mare" ca el)
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • eu nu am incaput deloc la el pe scaun
      eram cu o jumate de fesa pe-afara...lui ii e perfect
      si acum referitor la ce scaune mai merg pe logan, logic ca cu modificari, prin cimitire de masini ce am tot masurat si vazut, asa mai dragute si cu ceva sustinere laterala, ca fara degeaba pun si mai bine raman cu astea originale, ar cam fi de pe golf3,4 si 5, mazda 3 am mai vazut, renault laguna 1 si 2, audi 80 sau 100 nu mai stiu...lista ar fi mai mare, dar nu am prea avut f mult timp la dispozitie...
      eu prin vara vreau sa le schimb si ma cam bate gandul la niste scaune de opel, is foarte comode si avand 3 opeluri chiar mi-au placut la nebunie, cu suport lateral si etc. opel kadett GSI, ascona sau calibra.
      oricum, orice scaun s-ar alege, trebuie modificate automat, inafara de renault clio
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • un set de recaro ca acestea care le am pe cielo am sa montez pe logan, trebuie doar sa fac o sina de adaptare la ele

        Scuze pentru claritatea pozelor sunt facute cu telefonul seara
        Attached Files
        Logan by Renault Pure Blood
        Nothing beats Low Cost

        Comment


        • poai da, cielo e 90% furat dupa opel
          asa ca scaunele seamana foarte mult cu cele de pe kadett si astra, frumoase oricum
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • ele sunt de pe un vectra foarte comode la drum lung, mai ales in curbe
            Logan by Renault Pure Blood
            Nothing beats Low Cost

            Comment


            • am avut un ascona, cam aceleasi scaune, la fel la drum lung foarte comode, si mai ales in curbe, sustinere laterala foarte buna...o singura hiba au recaro, sustinerea laterala stanga partea soferului se toceste intotdeauna...de la intrat si iesit din masina, dar nu conteaza
              d-astea incerc si eu sa gasesc prin jurul mediasului la dezmembrari, dar gasesc numai coji
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • dar aveti idee daca exista si scaune gen cum are dsign(scoica) si pentru persoane mai grele gen 120-140kg, sau sunt pentru persone pana in 100kg
                Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                Comment


                • stiu ca is pe diferite marimi, la statura ma refer, si pentru diferite grautati, desi cred ca merg cam mana in mana...
                  pe site-ul unde ai gasit scaunele, cauta la descriere sa vezi marimile disponibile
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • bolo cu 150 ron am cumparat imitatie de piele vreo 10 metrii din care sa facut plafonul fetele de usi si bancheta spate la cielo, se pot imbraca si scaunele pe fata, nu trebuie sa fii cine stie ce mester, noi am facut totul pentru prima data cu o masina de cusut electrica si au iesit mai ceva ca la fabrica
                    Logan by Renault Pure Blood
                    Nothing beats Low Cost

                    Comment


                    • dar de incalzire in scaune nu vreti sa vorbiti?
                      am eu un prieten care si-a pus incalzire in scaune pe un golf 3
                      m-am uitat la tabloul de sigurante de la logan, si am vazut ca are loc unde sa te mufezi.
                      poate sa zica cineva daca a facut asa ceva?
                      oricum la frigurile care sunt zilele astea, cu siguranta o sa-mi pun si eu

                      Comment


                      • poai, au deja mai multi incalzire montata, si originala si din magazin, aftermarket...
                        sibianul si vyp75 din sibiu au montate si in bancheta spate
                        Life is short...play more!
                        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                        Comment


                        • pe forumul vecin se discuta de scaune incalzinte, o anume persoana spunea ca are firele gata trase, asta ma facut curios sa ma uit si eu, prestige 2008 acelasi an cu masina respectivului, am la fel ca el si siguranta si mufele prinse sub scaun
                          Logan by Renault Pure Blood
                          Nothing beats Low Cost

                          Comment


                          • deci pana la urma ce scaune se potrivesc perfect pe logan sau cu mici ajustari si care sunt mai comode (fara scaune spport tip scoica )
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • c`am toate
                              cu adaptarile aferente...

                              Comment


                              • ce scaune sunt mai comode ca voi sunte in tema
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google