Iluminat Nr.imatriculare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iluminat Nr.imatriculare

    Am deschis acest topic pentru a vedea parerile voastre pro si contra bineinteles!
    Attached Files

  • #2
    Vad ca ia iluminat numarul nu gluma...eu am un led albastru vai si amar de el si merge cand vrea.
    Buna ideea cu 3 lampi dar nu mai bine cumparai un modul cu leduri puternice?

    Comment


    • #3
      Buna treaba;), cu ce ai taiat bara?

      O poza cu lumina mea, in realitate este alb, nu albastru
      Attached Files
      sigpic
      Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

      Comment


      • #4
        este un iluminat puternic la tine si cred ca radarul pe timp de noapte sigur vede numarul
        sigpic #

        Comment


        • #5
          Am taiat cu cateru ,(dar trebuie sa fii perseverent se taie greu).am folosit 2 lampi aftrmarket 25 ron buc si trei leduri cu 4 smd lumina alba

          Comment


          • #6
            este meserie se vede super..si mi-as dori si eu asa ceva acum te gandesti...militienii astia te opresc pt un led...dar acum? ca ai atatea?ce or sa mai faca?sa te opreasca sa te felicite ca ti se vede super numarul pe timp de noapte?
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • #7
              eu as monta si niste leduri infrarosu foarte puternice sa bata pe numar
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • #8
                Arata bine.Eu vreau sa fac o rama din plexic si sa o luminez cu multe leduri.Am vazut la o masina o data pe fata si era chiar bine.Problema e ca mereu cind caut plexic ori e prea scump cum a fost azi in MrBricolage ori e prea subtire.Ideea e scrisa si cind fac rost o sa o pun in practica.
                sigpicPasionat de MCV si natura

                Comment


                • #9
                  mie unu imi place investitia,bafta in continuare.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by me_catalin View Post
                    eu as monta si niste leduri infrarosu foarte puternice sa bata pe numar
                    si cine ai vrea sa vada iluminatul cu infrarosul ? poate doar radarele si camerele pentru rovinieta
                    Interactive Design Lights & Sound <- click

                    Comment


                    • #11
                      Arata bine, acum chiar se vede numarul...


                      ...eu unul am becul scos de la numar de mai bine de un an, ce-mi trebuie?
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • #12
                        de ce nu pui o singura consola si un bec foarte bun(gen led la 35-50 euro)crede ma arata super.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by pirvu_alex View Post
                          si cine ai vrea sa vada iluminatul cu infrarosul ? poate doar radarele si camerele pentru rovinieta
                          hai ca raspund si eu dupa o gramada de vreme...dar este interesanta ideea, dar total nepractica :-)

                          El zicea sa ia leduri in IR ca sa bata in numar, ptr a "orbi" camerele video, radar sau cum spuneai ptr rovinieta. Beleaua e ca...si camerele ar trebui "Pimpuite"...au filtru de IR...deci teapa :-)
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • #14
                            sweetboy,nu mai bine pune xenon direct acolo?chiar nu vezi ce scrii...30-35 euro?cu 50 lei iei intre 24-36 led-uri...si crede-ma ca faci lumina la numar buna pentru nocturna...

                            Comment


                            • #15
                              Parerea mea e ca nu isi are rostul atata lumina la numar, mai bine faceai altceva de ex; instalai o a 2 a plafoniera pentru pasagerii spate daca nu aveai.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google