Stiluri De Iluminat Al Bordului Si Consolei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    aceat topic a fost creat pentru a prezenta creatii ale loganistilor nicidecum pentru alte discutii. eu am vrut ca fiecare vizitator sa vada strict "stiluri" si combinatii de unde sa aleaga ceea ce il poate reprezenta.... si atat ! nu detalii... date tehnice si alt soi de intrebari. punct !
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • #62
      ete si pe al meu:
      Copy of 001.jpg Copy of 002.jpg
      Copy of 003.jpg Copy of 003'.jpg
      In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
      http://searchme71.blogspot.com/

      Comment


      • #63
        o intrebare. a reusit cineva sa folosesasca leduri multicolore si sa schimbe culoarea in fuctie de turatie motorului sau de agresivitatea cu care merge cu masina ?

        Comment


        • #64
          an vazut la cineva in ploiesti ceva de genul. decat ca se schimba manual coloritul bordului de la un potentiometru... o sa il caut pe respectiv si o sa va dau o relatie
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • #65
            Aici e mana lui danic sunt foarte multumit.
            Attached Files

            Comment


            • #66
              in buc se face asa ceva sa se schimbe culorile dar sa stii ca costa ceva

              Comment


              • #67
                Originally posted by ady2dan View Post
                o intrebare. a reusit cineva sa folosesasca leduri multicolore si sa schimbe culoarea in fuctie de turatie motorului sau de agresivitatea cu care merge cu masina ?
                Eu am asa :] cu cat creste in ture cu atat se inroseste acul la turometru si la vitezometru la fel ...
                sigpic
                Fuck the Fuel Economy!

                Comment


                • #68
                  Albastru cu rosu va place?
                  Attached Files

                  Comment


                  • #69
                    ....................................
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by kdr View Post
                      Eu am asa :] cu cat creste in ture cu atat se inroseste acul la turometru si la vitezometru la fel ...
                      Cine poate sa dea mai multe informatii ? Poate din Timisoara, un pret, se poate , etc. ?

                      Comment


                      • #71
                        sal

                        Originally posted by kdr View Post
                        Eu am asa :] cu cat creste in ture cu atat se inroseste acul la turometru si la vitezometru la fel ...
                        ne poti spune de unde ai luat smd-urile

                        Comment


                        • #72
                          O idee a unui client.
                          Frumos verdele, si ar fi mers mai bine cu display-ul rosu. Dar a vrut asa si ii place
                          Attached Files
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • #73
                            Vreau sa-mi schimb si eu ledurile in bord si nu stiu de care sa-mi iau dintre cele doua, ma ajuta cineva? LED Nichia Automotive SMD Superluminos Alb Rece 7lm 115° 30mA NSSW064T sau LED 3528 SMD Superluminos Alb Zexstar 1lm 130 5-15mA. Intreb pt ca am vazut ca au intensitate diferita la lumina. MULTUMESC ANTICIPAT.

                            Comment


                            • #74
                              depinde de tine cata lumina vrei sa ai "in fata ochilor"
                              nu cumva prea luminos sa nu insemne si obositor
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • #75
                                Cam asa arata bordul meu facut de userul CristyPuff de aici de pe forum..

                                Sunt foarte multumit,culoarea este mai frumoasa in realitate si displayul se vede perfect dar nu ma ajuta nici camera cu care a fost facuta poza !\
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google