Bi-Xenon Lens G5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bi-Xenon Lens G5


    Cam asa arata noile proiectoare bi-xenon cu lupa G5. Cine ne poate comanda asa ceva? doar lupele sau tot kitu?
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

  • #2
    incearca la ady-bac, bluexenon, xenongt......lista e luuunga.

    Comment


    • #3
      ce au lupele acestea in plus?
      From Miami 2 Ibiza
      Voucher
      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

      Comment


      • #4
        in afara de devil eye, forma e mai ok, in rest nu stiu nimic, asta sper si eu sa aflu!
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • #5
          nu cred ca vrei sa-ti pui dinastea pe masina, am vazut la cineva si e mai mult decat groaznic.angelul e prea mare, prea pronuntat si arata urat.acuma depinde si de gustul fiecaruia, dar eu zic ca sunt mai ok G3
          Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

          Comment


          • #6
            Daca nu ma insel era cineva chiar aici pe forum care le vindea. Nici mie nu imi plac, desi probabil ca sunt cele mai bune, insa sunt foarte mari si dau cam aiurea in far
            Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

            Comment


            • #7
              sapt viitoare is gata farurile ! o sa las pozele sa vorbeasca ! ca de pareri is satul
              sigpic

              Comment


              • #8
                Farurile is gata Mai sunt niste chestii de luat in considerare . Cate un pas pe rand !

                Si ce sa zic : Arata foarte urat in far )
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by TM80MAT View Post
                  Farurile is gata Mai sunt niste chestii de luat in considerare . Cate un pas pe rand !

                  Si ce sa zic : Arata foarte urat in far )
                  Pune si niste poze cu ele montate pe masina.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Nu pun ! O sa pun cand o sa le montez ..sau cand o sa termin celelalte lucrari la masina ! Urasc oamenii care dau ordine ! Mai ales daca nu stiu nici sa vorbeasca frumos !
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      bine, sa nu pui sa le tii doar pt tine!

                      ce te-ai urzicat asa?pur si simplu am zis, nu am dat cu parul.(scuze de off)
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        NU mi le tin ! Si aroganta ta nu ma impresioneaza ! Modu cum ai zis !! Daca le tineam pt mine ....sigur nu puneam nici cele de sus . Ii logic ! Dar mai is diverse chestii de terminat inainte .........conteaza si locul unde le montezi ! Una e afara pe frigu asta ....si alta e intr-un loc mai calduros si iluminat .Acel loc nu e !
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Nu stiu ce aroganta am spus... si in ce mod am spus...

                          Oricum nu are rost sa o tinem in discutii dastea. Bafta incontinuarre!
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by TM80MAT View Post
                            NU mi le tin ! Si aroganta ta nu ma impresioneaza ! Modu cum ai zis !! Daca le tineam pt mine ....sigur nu puneam nici cele de sus . Ii logic ! Dar mai is diverse chestii de terminat inainte .........conteaza si locul unde le montezi ! Una e afara pe frigu asta ....si alta e intr-un loc mai calduros si iluminat .Acel loc nu e !

                            te-or luat filmele si pe tine? nu cred c-o fost un ordin sau ceva din partea baiatului. sau trebuia sa ti se adreseze cu : Imparate daca ai bunavointa sa pui niste poze cu lupele g5 ca sa vada si fraierii ca noi!

                            is lupele lu vlad? sau si acuma m-am adresat necorespunzator?
                            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                            Comment


                            • #15
                              TM80MAT Daca te rog frumos poti sa-mi spui si mie de unde ai cumparat proiectoarele bi xenon , si cu cat?
                              mersi.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google