Dacia logan EXCLUSIV de la ProStreet tuning Baia Mare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poze nimic cu masina terminata ?
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Masina a fost la Bucuresti si a luat 2 cupe. corecteaza-ma Roby daca ma insel.apropo cand e gata interioru ? Noul proiect cand il inecpi ?

      cateva poze de la 4Tdays
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • CriminalaX vai vai....nimic nou?

        Comment


        • Chiar asa, nimic nou?
          exteriorul e foarte reusit si interiorul promitator!

          Bafta
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • Originally posted by prostreet tuning View Post
            scuze ca pana acuma am cam lipsit dar chiar avem foarte mult de lucru si nu tare mai apuc sa ma pun la calculator
            am vrut sa i-mi spun parerea despre pret ca vad ca unora li se pare mult.si ca dincolo era mai ieftin!
            1 -in primul rand dincolo la pretul de 800 eur primesti doar doua bari si doua praguri,intre timp la noi primesti la 1000 eur si 4 bucati de veazari,eu zic ca pretul e cam tot acolo.
            2 -noi asiguram si montatul in pret cea ce cred ca e foarte imporant ca e nasol cand te trezesti cu kitul in brate si habar nu ai cum si cine si unde le monteaza ,si bineinteles ca montajul ar costa iara minim 100
            3 -scopul nostru nu e sa facem tuning IEFTIN ci de calitate.mai pe inteles pe mine nu ma intereseaza cat timp lucrez pe ceva!Ma intereseaza calitatea si sa-l fac mai bine decat l-as face pt mine!
            4 -ca design pot sa zic ca ne-am straduit sa facem ceva deosebit dar vom vedea finalul!!

            de incheiere vreau sa zic ca kitul asta a fost conceput sa il aibe doar cine chiar merita iar daca nu-l va cumpara nimeni...asta va fi problema si paguba mea!
            raspundemi si mie la pm te rog ...chiar ma intereseaza niste fete de usi

            Comment


            • Roby lucreaza continuu, interiorul la logan am inteles de la el ca e aproape gata iar noul proiect este in lucru.
              http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
              : 0722.526.317 0765.488.804

              Comment


              • Super tare masina!!!!!!!!!!!!!!
                nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
                mazda 3 / logan 1.5 dc

                Comment


                • Originally posted by prostreet tuning View Post
                  exteriorul costa 1200 eur,iar interiorul undeva la 1000 eur.
                  ai facut interiorul si exteriorul ceea ce fac 2200 euro , asta include tot ?!

                  si jenti si tot ?! Sau doar bodykit-ul exterior ?!

                  La motor are ceva ?!

                  Daca eu iti dau 2500 de euro mi-l faci si mie asa ? )
                  LoganClub Craiova

                  Comment


                  • crezi ca doar atata cu tot cu jenti si etc ? O fii doar bodykitu si interioru .. restu is alta mancare de peste
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • Nu cred ca include si jantele in acest pret e inclus doar kitul de caroserie si interiorul

                      Comment


                      • Originally posted by Shadowss View Post
                        ai facut interiorul si exteriorul ceea ce fac 2200 euro , asta include tot ?!

                        si jenti si tot ?! Sau doar bodykit-ul exterior ?!

                        La motor are ceva ?!

                        Daca eu iti dau 2500 de euro mi-l faci si mie asa ? )
                        pai 1000 de euro e kitul,vreo 100-200 eleronul si capacul de la luneta,vreo 200 arcurile sport...max 1000 vopseaua...deci..te incadrezi in 2500 oiro ...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Cel mult 2500 ...
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • Originally posted by DeLuXe View Post
                            Cel mult 2500 ...
                            Uiti multe detalii in care intra sute si sute de euro.

                            Comment


                            • Eh ma gandeam ca eram dispus sa dau 2500 de euro sa mi-l faca si mie asa
                              LoganClub Craiova

                              Comment


                              • Pai si ce te opreste?
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google