Dacia logan EXCLUSIV de la ProStreet tuning Baia Mare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Si mie imi place masina.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #77
      Masina faina, dar totusi nu stiu de ce am impresia ca eleronul nu-si are locul. Oricum un proiect foarte reusit

      Ce jante va avea masina?
      Last edited by bogo4all; 4 May 2007, 21:06.
      Renault Scenic II
      Dacia Logan 1.4 MPI

      Comment


      • #78
        arata bine kit-ul

        Comment


        • #79
          Originally posted by bogo4all
          Masina faina, dar totusi nu stiu de ce am impresia ca eleronul nu-si are locul. Oricum un proiect foarte reusit

          Ce jante va avea masina?
          pana nu dati o tura in jurul masinii nu ai cum sa-ti dai seama de eleron!!!el a fost creat sa fie util cand intra motorul de clio!!!!!!si sa para cat mai joasa masina, e absolut necesar genul asta de eleron!eu zic ca e forma noua si oamenii se cam sperie de idee dar live poate i-si schimba parerea!eu personal nu am vrut sa vad un eleron cocotat pe haionul ala + nu se mai vede sa fie porbagajul picat pe spate cea ce urasc de tot la logan!!!
          asta e viziunea mea la loganul facut de mine!!!!si oricand la orice ora sunt mandru de deciziile luate dealungul celor 6 luni cat s-a lucrat la el!
          Last edited by ProTuning; 4 May 2007, 21:17.

          Comment


          • #80
            Poi o sa am ocazia si o sa vad masina in oras, deci s-ar putea sa-mi schimb parerea, normal ca nu arata bine un eleron cocotat, dar am vazut si eleroane finutze. Cand va ajunge motorul de clio pe masina?
            Renault Scenic II
            Dacia Logan 1.4 MPI

            Comment


            • #81
              Schimbati si cutia de viteze, nu?
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #82
                Nu cred ca are proostreet-ul treaba cu motorul de clio, banuiesc ca ei se ocupa doar cu exterior si interior. Daca cumva gresesc sa ma corecteze.
                Renault Scenic II
                Dacia Logan 1.4 MPI

                Comment


                • #83
                  Iti dai seama ca daca pune motorul de clio rs ii trebuie automat si cutia de viteze aferenta

                  Comment


                  • #84
                    motorul se schimba cu tot jugul!!! adica complect planetare cutie !

                    Comment


                    • #85
                      Ati cumparat un clio Rs(lovit etc) sau ati cumparat doar motor+cutie , planetare etc.?Si un pret pentru motor .?
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        din cate stiu eu un clio lovit

                        Comment


                        • #87
                          pai pe 15" sunt din fabrica, nu?
                          http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                          http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                          Comment


                          • #88
                            daca la jantele de logan de refereai...da pe 15 sunt
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #89
                              Daca e un clio lovit , ma gandesc poate sar potrivi cate ceva de la el la logan(frane , discuri etc.) ca cred ca sunt mmai performante decat cele de pe logan...
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                ati ales vre-un model de jante sau inca nu.....la interior ati inceput sa faceti ceva???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google