Idei modificare stopuri cu led

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inspirat de pe acest topic, mi-am " tunat " si eu stopul, dar inca nu sunt prea convins, care variante sa ramana....asadar, astept pareri. Sau chiar sa-l las asa cum era de la mama lui....operatiune in sine, nu ma costat nimic, in afara de placa care am cumparat-o 10 lei, in rest nimic.
    diferenta intre cele 3 variante sunt : prima poza inainte de sticla rosie am pus o folie mata, a 2 poza e fara folie si pcb-ul un pic mai departe de sticla rosie, iar a treia, pcb-ul e lipita de sticla rosie....iar ultima poza e pcb-ul ...nu aruncati cu pietre ce ce si cum arata pe acolo important e cum se vede montat pe masina....o sa vad eu in cele din urma....
    Attached Files

    Comment


    • Ideea mea si facut de Dragman,acesta este stopul meu suplimentar de frana
      Attached Files
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • iar acesta e al meu tot de Dragman facut
        Attached Files
        Last edited by MirCip; 31 March 2012, 04:15.

        Comment


        • mircip spune-mi si mi-e ai cumva faruri street storm asa pare din poza
          ,,,,as vrea sa stiu cum se vede noaptea daca este buna lupa lor

          Comment


          • Originally posted by MirCip View Post
            iar acesta e al meu tot de Dragman facut
            as vrea si eu un stop cu leduri.
            arata super bine.
            cu cine pot sa iau legatura si cam cat costa ?
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • nush ce faruri are mircip, dar stiu ca are xenon si bat foarte ok

              Comment


              • sal

                danic vad ca esti destul de aproape de mine da mi niste date de contact sa te sun vreau sa mi modific si eu niste stopuri se vad mai sus,

                Comment


                • nu am apucat sa fac poze seara , dabia azi l-am pus pe masina. Pot sa zic, ca arata destul de bine. Problema e ca nu se prea merita investitia, in cazul in care trebuie sa cumperi, tot ce iti trebuie, sa poti face sa arate asa....parerea mea.
                  O sa revin si cu poze facute seara...nu prea am cine sa apese pedala de frana ca eu sa fac poze.
                  Attached Files

                  Comment


                  • bogdan_radu : da am faruri streetstorm bat destul de binisor , le-am reglat intr-un service
                    andrei.tudor : cauta-l pe userul Dragman de pe forum el te poate ajuta cu un stop
                    geo : nu te-am mai vazut prin cartier geo ,ce-i cu tine ?

                    Comment


                    • cat te-au costat farurile mircip

                      Comment


                      • danicule, cat vrei pe stop ?

                        Comment


                        • Gaseste tu cele mai ieftine led-uri si vedem apoi....

                          Comment


                          • super smekere toate modelele o da smekerie frumosase , bv baietilor kare au fakut aceste lukrary k uite asa revolutioneaza tunning-ul pe logan bv, si un mesaj pt razvanamza eu am un logan 2011 facelift si stopurile difera ca si constructie ai putea sa imi pui leuri si pe ale mele si daca da eu styu un pret informativ? astept un raspuns sal

                            Comment


                            • lampa stop
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Hahahaha, daca ar avea si lentilele alea din spatele ledului ca la cele de producator l-ai umple de respect pe soferul din spate.
                                Ar pune frana doar ca sa faca distanta mai mare fata de lampa si sa scape cu retina intreaga

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google