Aeratoare Peugeot 308

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu stiu cum sa o distrug mai usor....ca am taiat ieri la ea 2 ore

    Comment


    • #17
      pe linga inelul argintiu nu merge facut ceva ca un distantier ca sa umple acel spatiu desenat de mine cam naspa cu alb
      Attached Files

      Comment


      • #18
        Aceea e marginea din bord pentru aerator...daca pileam mai mult ca sa acopar si marginea aceea de care vorbesti nu mai statea aeratorul...daca estk din bucuresti te invit sa le vezi

        Comment


        • #19
          nu ma gandeam la acel material pe care se face gravarea pentru usi ( director ..... sau nr apartamentului ) aste o chestie din plastic cu o foita metalica la exterior .
          baietii pe forum au facut literele LOGAN aplicate pe volan din acel material care are maxim
          1 mm grosime si cred ca ar imbraca frumos aeratoarele

          Comment


          • #20
            cu putine modificari am vazut ca merg si aeratoare de Caddy. penultimul model

            Comment


            • #21
              Cumpar si eu aeratoare de Peugeot 308. Contactati-ma la 0720 338 142 .

              Comment


              • #22
                Originally posted by tirum76 View Post
                pe linga inelul argintiu nu merge facut ceva ca un distantier ca sa umple acel spatiu desenat de mine cam naspa cu alb
                hmm.. nu e chiar naspha , dar ma gandeam ...oare cu fibra de sticla nu se poate retusa acea distanta ? apoi o eventuala vopsea de culoare inchisa!


                Originally posted by Irinel TIN View Post
                salut.de unde le-ai achizitionat si la ce pret?

                Salut,

                Am gasit si eu pe EBAY SUA - 4 BUC LA 32 DOLARI :d
                ;)

                Abea astept sa-mi vina ...si sper sa nu intampin probleme la montaj!
                Last edited by balacipaul; 26 March 2012, 15:07. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #23
                  mi-au venit ..doar ca pretul lor a crescut radical ...cu tot cu transport au ajuns la 230 lei !! ..oricum , sunt super ok, azi le-am primit inca nu am avut timp sa le montez!

                  Comment


                  • #24
                    am si eu un aerator din asta la vanzare daca intereseaza pe careva

                    vreau 50 ron pe el .se vinde in starea din poze! doar in bucuresti
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      poi atunci am si eu unul de vanzare tot cum il da si colegul de mai sus la pret 50 lei este nou nout ! daca este cineva interesat pm
                      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                      Simply Stance

                      Comment


                      • #26
                        iauzi...deja doritorii au 2 aeratoare)

                        Comment


                        • #27
                          daca mai vrea careva aerator de peugeot am eu unu al dau cu 5(cinci) lei! ca al tin aruncat prin portbagaj degeaba
                          Last edited by slim_daddy40; 26 November 2012, 21:01.

                          Comment


                          • #28
                            Poze aeratoare .........
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              daca in loc de logan am fi avut un Mustang, ca cel din poza de mai jos, iar mai fi schimbat cineva aeratoarele?... cu cele de Peugeot 308...
                              Attached Files

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by jenu View Post
                                daca in loc de logan am fi avut un Mustang, ca cel din poza de mai jos, iar mai fi schimbat cineva aeratoarele?... cu cele de Peugeot 308...
                                nu cred !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google