Modificari Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Modificari Logan

    Daca este vreo persoana sau vreo firma care face sau care imi poate activa :

    * Inchiderea usilor la o viteza predefinita
    * DESCHIDEREA PORTBAGAJULUI DIN TELECOMANDA (specific ca am telecomanda care poate sa faca asa ceva)
    * Activare martor centura de siguranta vizual si sonor
    * Inchidere geamuri automat cand armezi masina din alarma


    Daca stie cineva sa faca toate acestea si poate sa imi dea niste preturi astept !

    Multumesc.

    PS : reglarea lombara de la scaunul soferului s-a stricat desi nu am umblat la ea niciodata , deasemenea vreau sa o repar !

    DOAR DACA ESTE CINEVA DIN CRAIOVA CARE STIE SA FACA ASA CEVA!
    LoganClub Craiova

  • #2
    Cauta la anunturi si gasesti vreo cativa useri care se ocupa cu asa ceva,daca vrei sa-ti faci singur rasfoieste pe aici si gasesti !
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #3
      Originally posted by Shadowss View Post
      Daca este vreo persoana sau vreo firma care face sau care imi poate activa :

      * Inchiderea usilor la o viteza predefinita
      * DESCHIDEREA PORTBAGAJULUI DIN TELECOMANDA (specific ca am telecomanda care poate sa faca asa ceva)
      * Activare martor centura de siguranta vizual si sonor
      * Inchidere geamuri automat cand armezi masina din alarma


      Daca stie cineva sa faca toate acestea si poate sa imi dea niste preturi astept !

      Multumesc.

      PS : reglarea lombara de la scaunul soferului s-a stricat desi nu am umblat la ea niciodata , deasemenea vreau sa o repar !

      DOAR DACA ESTE CINEVA DIN CRAIOVA CARE STIE SA FACA ASA CEVA!
      Exact astea vreau sa le fac si eu dar nu gasesc eu unu sunt din Pitesti si nu am gasit pe nimeni sa faca asa ceva ! (in afara de reglarea lombara ca aia imi merge )
      http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

      Comment


      • #4
        Inchiderea usilor s-ar putea sa aiba alarma aceasta facilitate,a mea are.Pentru ridicat geamuri la armare iti trebuie un modul de ridicat geamuri(vreo 150-200 lei pt doua geamuri) iar pentru portbagaj daca vrei din alarma tot asa un modul de deschidere portbagaj(max 100 lei cu tot cu montaj).Iar martorul de centura nu stiu daca merge activat.

        Comment


        • #5
          Cat despre blocarea usilor la o viteza predefinita, am vazut la alte masini,dar eu nu-i inteleg scopul...pentru ce e chestia asta?
          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

          Comment


          • #6
            Specific ca alarma are blocare usi dupa viteza de 10 km/h , deschidere portbagaj si inchidere geamuri , dar nu are modulele ! Deci totusi daca este cineva din Craiova sa ma caute !
            LoganClub Craiova

            Comment


            • #7
              Vezi ca e un thead deschis in care se vorbeste despre aceste functii.
              Aici poti gasi informatii pentru ce cauti tu http://www.loganclub.ro/forum/kituri...tivari+functii

              Comment


              • #8
                Eu caut pe cineva din Craiova ca am gasit si eu topicul acela
                LoganClub Craiova

                Comment


                • #9
                  Eu am pe logan alarma care inchide usile dupa 15 km la ora ..

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Shadow View Post
                    Eu caut pe cineva din Craiova ca am gasit si eu topicul acela
                    daca se ofera cineva sa vina din alt oras,sa stie ca am si eu nevoie de acelasi lucru;)
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • #11
                      Daca ne strangem 4 tipul care face a zis ca vine ....
                      LoganClub Craiova

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Shadow View Post
                        Daca ne strangem 4 tipul care face a zis ca vine ....
                        ok...suntem doi!;)
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google