Buza Fata Logan Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buza Fata Logan Facelift

    Salut.. m'ar interesa o buza de logan pt bara fata.. acea neagra de plastic sau cauciuc.. nu stiu exact...stiu doar ca e pentru protectie.. daca are cineva de vanzare? astept raspuns.. Stima!

  • #2
    daca la plinta aia de parchet te referi , mai bine cumperi una dintr-un magazin gen praktiker, baumax , si ti-o pui singur...mai bine iesi
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • #3
      http://www.dacialogan.org/wp-content...n-Facelift.jpg la asa ceva ma refer... buza neagra de jos

      Comment


      • #4
        plinta de parchet(cea din PVC) e sensibila la lovituri cel putin iarna la temperaturi scazute eu am spart 2 (cate 1 pe an) dar are totusi un avantaj arata mult mai bine decat cea originala...parerea mea

        Comment


        • #5
          pai nu reusesc sa o fac eu sa arate ca una originala si... mai rau ma complic

          Comment


          • #6
            se numeste element aerodinamic si costa 150 - 160 lei in reprezentante

            Comment


            • #7
              au X_X asa de scump e?

              Comment


              • #8
                cat oferi pentru un montaj cu tot cu buza in cauza.. o sa iasa mult mai frumos ca cea originala iti garantez.

                Comment


                • #9
                  m'ar interesa mai mult buza in sine.. decat montarea.. nu reprezinta o piedica montarea

                  Comment


                  • #10
                    Am eu o buza de cauciuc originala Dacia. Am avut-o pe fosta masina. Arata ok...nu este rupta. Sunt din Pitesti. Dak esti interesat 0741691096. Salut

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google