Membru Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Membru Nou

    Buna sunt nou pe forum....
    Am un Logan MPI 1.4 din 2005...si vreau sa fac mici modificari:
    1)schimbare iluminare bor
    2)leduri sub bord
    3)boxe spate(a venit echipat cu 2 boxe fata...mentionez ca se aud excelent si au un bass bun)
    3)toba sport

    Sunt din Lugoj...as dori sa stiu daca ma poate ajuta cineva si cam cat m-ar costa fiecare in parte cu tot cu materiale...
    Va multumesc

  • #2
    Pai bine ai venit si bafta cu masina.
    Fa-ti un my ride si o sa primesti acolo fel si fel de sugestii, dar sa pui poze cu masina.
    In rest uita-te pe forum ca ai aici destula inspiratie
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      2 si 3 le rezolvi singur...4 cumperi toba si mergi la un mecanic o taie pe cea veche si o sudeaza pe cea noua...1 sunt baieti pe forum care fac asa ceva bafta!
      MY CLA

      Comment


      • #4
        salut,bine ai venit pe forum.La modificarile pe care vrei sa le faci,se rezolva cu , colegii de pe forum.Singurul lucru de care ma mir,e bass'ul pe care ai zis ca BUN,pe mine,m-au dezamagit boxele stock.In legatura cu pretul boxelor,depinde de buzunar,pot pleca de la 50 de lei,si ajung si la cateva milioane. Bafta!!
        Numai bine.
        MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

        Logan din Bicaz (Neamt)

        Comment


        • #5
          bine ai venit printre noi,in legatura cu boxele mai bine le-ai schimba si ai sa vezi ce diferenta e,bafta la ce ti-ai propus.

          Comment


          • #6
            nu stiu daca sunt 100% stock...eu am cumparat masina de la un prieten....
            Tatal sau lucra la fabrica la Ploiesti.....dar vreau sa mentionez ca se aud foarte bine iar unii m-au intrebat daca am tub de bass in masina....

            Comment


            • #7
              cu siguranta nu sunt cele stock.Cele stock nu au bass aproape deloc,cel putin ale mele (stock) Eu le-am schimbat cu boxe le 17' si pe spate la fel,si e o diferenta foarte mare,acum astept pe colegul nostru cosmindan sa imi trimita un subwoofer.
              MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

              Logan din Bicaz (Neamt)

              Comment


              • #8
                poate ma ajutati pe mine cu ceva....am un logan albastru inchis si mam cam saturat de aceasi culoare....as vrea ceva nou, un colant, ceva modele.....ma puteti ajuta si pe mine cu ceva ideii?

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google