Cel Mai Tare Exterior Level 1

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Mosulica - mosulica )
    ride ciob de oala sparta
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • #92
      Ce s-au mai incins spiretele de la un amarat de concurs care nu are nici un premiu pus in joc! Lasati certurile! Dupa mine au si uni dreptate( Dsign, paulic), dar mare drepate are si Road empire!Numai bine si lasati-o mai moale ca e doar un concurs! Si este adevarat ca celalalt forum a devenit penibil, chiar nesimtit as putea spune, adresand injurii celor care mai schimba ceva pe la masina numai de dragul aspectului( de parca ar fi ceva rau in asta).numai bine!
      Last edited by stiancu; 17 June 2008, 11:51.

      Comment


      • #93
        Originally posted by dsign View Post
        faruri Angel, care nu-s bune nici de aruncat,
        bine ca farurile stock tare frumoase sunt tu tot ai ceva cu farurile Angel .Mai ia o pauza.A inteles toata lumea ca nu-ti plac sau infine...Dar deja devii amuzant tot cu tema asta)
        sigpic

        Comment


        • #94
          Deahhhh... Omul are ceva cu farurile noastre.
          si eu sunt de parere ca jantele la 30 milioane nu's bune pe logan... Ca valoreaza mai mult decat motorul da nu o zic la nimeni
          sigpic

          Comment


          • #95
            Ma baieti, ce n-ati inteles voi e ca pentru mine unele chestii trebuie sa-si faca mai intii treaba pentru care au fost proiectate si mai apoi sa arate bine.

            Colegule, jantele astea si-au scos banutii demult. Altii sunt clienti fideli la vulcanizarea care indreapta roti... Unii se duc foarte des si pe la vopsitorie. Ce sa-i faci, daca ei considera calitatea ca fiind pe ultimul loc...

            Asteptati sa mai treaca ceva timp si veti intelege...


            In alta ordine de idei, am zis "batrin" nu "mos" :P



            Stiti cum vad eu corect un astfel de poll? Fiecare sa spuna cu ce a votat si de ce...



            Oricum, pe mine ma considerati ca si scos din competitie ca sunt demodat, mie nu-mi place folia, nici jantele de 500 lei setul, nici farurile tuning... Ce mai caut eu pe-aici?
            Last edited by dsign; 17 June 2008, 14:37.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • #96
              Idem si eu

              Comment


              • #97
                Dany eu am glumit ,nu m-am suparat.

                Comment


                • #98
                  Stiu, nene... Stiu de gluma si stiu binisor... Vad ca altii pe aici nu tin la caterinca. Las' ca-si revin ei, e de la caldura


                  Hai ai nostri, in seara asta sarbatorim victoria pe la Carol/Kiseleff?
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Eu nu am glumit mosulica
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • Ma, nu ma bagati in discutie... Sunt vinovat ca am inceput

                      Sorine, spiritul la voi e tinar, asta e tot ce conteaza. Succes la concurs
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Multumesc la fel
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • Chiar crezi in victorie? Daca e sa fie victorie cred ca voi fi prea beat ca sa mai conduc.

                          Comment


                          • Castigaram bre, colegilor... Castigaram!
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • In primul rand succes tuturor participantilor.

                              Dsign treba cu farurile cu angel eyes sti si tu prea bine ca se rezolva cu o instalatie xenon si acuma o sa zici eee prea multa cheltuiala dar cine are bani de niste faruri cu angel eyes are bani si de altceva deci nu vad farurile alea o problema asa de grava.

                              legat de folie chiar daca te vad impotriva acestei schimbari nu poti sa zici ca nu da bine pe o masina chiar daca nu este un tuning in adevaratul sens al cuvantului dar da un alt aspect masinii.Parerile nu se discuta asa as putea sa zic si eu ma frate decat sa imi schimb becurile prin logan mai bine imi pun o folie sa arate mai bine masina pe dinafara...Depinde fiecare ce isi propune sa faca din masina lui si ce il pasioneaza mai mult interiorul, exteriorul sau sa isi faca un avion de motor.

                              Cum am mai zis parerile nu se discuta.

                              Si ca sa revenim la topicul cu pricina am votat Dsign pentru ca a stiut sa imbine utilul cu placutul si aici ma refer la minunatiile alea de roti care vin pefect pe masina + niste arcuri sport din cate vad si din cate am auzit + prelungirea capotei care arata excelent.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Evolution View Post
                                In primul rand succes tuturor participantilor.

                                Dsign treba cu farurile cu angel eyes sti si tu prea bine ca se rezolva cu o instalatie xenon si acuma o sa zici eee prea multa cheltuiala dar cine are bani de niste faruri cu angel eyes are bani si de altceva deci nu vad farurile alea o problema asa de grava.

                                legat de folie chiar daca te vad impotriva acestei schimbari nu poti sa zici ca nu da bine pe o masina chiar daca nu este un tuning in adevaratul sens al cuvantului dar da un alt aspect masinii.Parerile nu se discuta asa as putea sa zic si eu ma frate decat sa imi schimb becurile prin logan mai bine imi pun o folie sa arate mai bine masina pe dinafara...Depinde fiecare ce isi propune sa faca din masina lui si ce il pasioneaza mai mult interiorul, exteriorul sau sa isi faca un avion de motor.

                                Cum am mai zis parerile nu se discuta.

                                Si ca sa revenim la topicul cu pricina am votat Dsign pentru ca a stiut sa imbine utilul cu placutul si aici ma refer la minunatiile alea de roti care vin pefect pe masina + niste arcuri sport din cate vad si din cate am auzit + prelungirea capotei care arata excelent.
                                Uite un om cu bun simt care isi spune parerile personale in modul cel mai elegant cu putinta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google