Campionat Cel Mai Tare Interior

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dupa parerea mea ggd trebuie sa castige
    nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
    mazda 3 / logan 1.5 dc

    Comment


    • #17
      Originally posted by chelloo83 View Post
      Dupa parerea mea ggd trebuie sa castige
      Da crezi ca e edificatorie parerea ta? Dar daca tu vrei neaaparat ii cedez voturile mele, care sigur nu sint de la prieteni ci de la membri din toata tara care au urmarit topicul meu si au vazut cam ce am prin interior, ca despre acesta este vorba.
      Last edited by PAULIC; 25 June 2008, 01:04.

      Comment


      • #18
        Eu am votat cu tine Paulic,ca mi-a placut mai mult interioru tau.Mai ales scaunele fata
        si alu ggd e fain,no comment.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Iti multumesc Norby89 dar vad ca una lume nu vede cu ochi buni faptul ca o masina care nu e facuta de expozitii ci doar pentru placerea proprietarului, poate sa fie mai atragatoare,si implicit mai votata.Dar daca lucrul asta a deranjat am mai spus cedez cu mare placere voturile mele.La citi prieteni am daca vroiam sa ma voteze cred ca acum aveam peste 100 de voturi.Daca vreti pot demonstra dar atunci nu mai exista placere ci erxcrocherie.

          Comment


          • #20
            PAULIC nu e vorba de dusmanie sau invidie ci de realitate. Vrei un exemplu ?? Uite...


            Originally posted by Norby89 View Post
            Eu am votat cu tine Paulic,ca mi-a placut mai mult interioru tau.Mai ales scaunele fata
            si alu ggd e fain,no comment.
            Norby te-a votat pe tine. Daca te uiti la "Cel mai tare exterior level 3" la Norby89 apare votul tau pentru el.

            Ce coincidenta...

            Comment


            • #21
              Daca te uitai in topicuri ,pina in concurs ti-ai fi dat seama ca nu ai dreptate. Exista un post in care eu spun ca imi place la nebunie masina lui. Te rog verifica si revino cu scuze.
              Pe topicul meu te rog sa verifici la inceput.
              Last edited by PAULIC; 25 June 2008, 05:07.

              Comment


              • #22


                @PAULIC: Sincer nu am timpul si rabdarea necesara sa iti caut posturile tale ..Dar cunoscandu-l pe Norby89 i-am mai urmarit posturile ...Si daca ar fi sa ma uit la "My Ride" gasesc posturi de-a lui cu "frumoasa masina" sau ceva asemanator la 3/4 dintre threaduri. Asa ca, asta nu poate fi o scuza si de aici rezulta ca n-am de ce sa-mi cer scuze.

                @Norby89: Ba ...Eu zic sa stai in banca ta ...Pentru ca tu ai fost acela care cand o inceput concursul dadeai massuri pe messenger si PM-uri pe forum cu "a inceput un nou concurs (link) si voteaza-mi masina" ....ti se pare normal ?! Mie nu...

                Comment


                • #23
                  Sa mori tu ca dadeam massuri si tampenii de astea ? SA MORI TU ? Poate numai tie ti-am scris sa stii. Da cum tu esti bulangiu nu ma votezi. Oricum io-ti zic sa termini!!
                  Last edited by crististreulea; 25 June 2008, 22:13.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Ba, culmea e ca mai stateam cu cineva de vorba si mi-a spus ca a primit acelasi mesaj ...Doar ca nu ii pasa ...Ca aceea persoana te vota oricum.

                    Eu nu votez pentru ca raman curat !! Nu vreau sa ma manjesc !

                    Dar daca ar fi sa votez ...Nu te-as vota pe tine pentru ca te cunosc ...As vota masina cea mai frumoasa din punctul meu de vedere ....Si sunt de aceeasi parere cu andy_x3m ( postul #14 de la threadul "Cel mai tare exterior level 3" - pentru cei care nu au citit si ar fi curiosi despre ce e vorba ) !

                    Si inca ceva ...Daca nu era adevarat ce zic eu ....Atunci de ce v`ati atacat amandoi in ultimul hal ?!

                    Comment


                    • #25
                      Norby termina ca deja o dam pe aici in penibil.
                      Nu trebuia sa trimiti Pm cum ca sa te voteze lumea si mie mi`ai trimis deci nu o da la intoarsa.

                      Cand va sparg o bere in cap la amandoi hai ziceti ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Norby mie imi place masina ta (stii ca ti-am votat-o fara vreun PM, mi-am exprimat public opinia) si de tine, doar ne cunostem, il cunosc si pe Grassu, dar sa te iei de un user care nu are acelasi pc de vedere ca al tau (mai ales ca-l cunosti) sorry, si sa-l categoristesti e cam nasol.

                        Imi pare nespus de rau ca s-a ajuns la asa ceva. Si chiar intre niste useri care se cunosc.

                        Noi aici socializam in primul rand...

                        Comment


                        • #27
                          Bai baieti nu fiti mojici, suntem si noi pe aici ce naiba.De pm nu ati auzit. Chiar si asa, este foarte urat sa iti faci dreptate prin jigniri.Sper sa va reveniti.
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • #28
                            Uite ca suntem mojici si avem frau liber sa jignim ca la usa cortului

                            PS: lasa ca va prind io pe amandoi la intalnire, cu muschii mei va bat pe amandoi (in acelasi timp)

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by grassu View Post


                              @PAULIC: Sincer nu am timpul si rabdarea necesara sa iti caut posturile tale ..Dar cunoscandu-l pe Norby89 i-am mai urmarit posturile ...Si daca ar fi sa ma uit la "My Ride" gasesc posturi de-a lui cu "frumoasa masina" sau ceva asemanator la 3/4 dintre threaduri. Asa ca, asta nu poate fi o scuza si de aici rezulta ca n-am de ce sa-mi cer scuze.

                              @Norby89: Ba ...Eu zic sa stai in banca ta ...Pentru ca tu ai fost acela care cand o inceput concursul dadeai massuri pe messenger si PM-uri pe forum cu "a inceput un nou concurs (link) si voteaza-mi masina" ....Ti se pare normal ?! Mie nu...
                              Mai eu la 45 de ani ai mei nu ma mai atac din asa ceva. Poate daca ar fi vorba de o femeie m-as ataca pentru ca tineretea isi spune cuvintul,dar fiind vorba de o masina nu pot sa ma atac,lasind pe alti sa o faca, privind la anumite masini care le sta in git.
                              Daca am scris ca astept scuze ,am crezut ca te vei documenta, si ca orice om de bun simt(eu asa cred ca sintem cu toti) vei posta si vei spune adevarul. Eu nu am de unde sa stiu pe ce criterii dau alti voturi dar mie daca mia placut masina (aici fiind vorba de exterior) si nu cred ca sint multe cu asemenea vopsea, am votato fara nici un fel de regret.
                              Aveti cuvintul meu de om ca in acest poll eu nici nu stiu cine m-a votat pentru ca nici nu pot sa vad.
                              Last edited by PAULIC; 25 June 2008, 22:45.

                              Comment


                              • #30
                                @Norby89: baietii cam au dreptate. Eu asa am aflat de concurs,dintr-un mass de la de tine,imi pare rau ca nu am arhiva la mess,ca iti aratam.
                                cat despre concurs,nu ma intereseaza cine castiga,ca nu e cine stie ce mare premiu in joc ca sa zic ca fac dracu`n 4 sa castig. Eu mi-am facut masina cum am crezut eu (si cred ca si Paulic si resu la fel,dupa cum dorintele,confortu si placerea lor).
                                eu ma refeream la voturi,ca daca te uiti la "cel mai tare exterior 3" unde e si loganul de la pro street si nu e pe primu loc si crede-ma ca merita 100% locul 1.
                                http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                                : 0722.526.317 0765.488.804

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google