Unde Gasesc Huse (imitatie Piele Neagra),cu O Asezare Pe Scaune Frumoasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Gasesc Huse (imitatie Piele Neagra),cu O Asezare Pe Scaune Frumoasa

    Salut

    As vrea sa imi cumpar niste huse imitatie piele (neaparat neagra,fara alte culori),dar si cu o prindere frumoasa pe scaune (intinse),avand ca obiectiv sa fac tot Interiorul Negru.
    Daca avetii vreo informatie legata de asa ceva,(de unde sa iau? etc).....As fi tare recunoscator
    multumesc!


    sigpic

  • #2
    In primul rand acele huse sunt f incomode.
    Vara te incingi, iar pe timpul iernii sunt extrem de friguroase.
    Ai condus vreodata o masina cu asa ceva? Extrem de incomod. Sigur te vei razgandi.
    Poti lua tapiterie Prestige, e undeva la 250 ron si chiar se merita. Plus ca e mult mai confortabila.
    Sau huse Prestige. Acestea sunt undeva la 150 ron.
    Incearca la bursa, sunt cativa care comercializeaza asa ceva.
    Last edited by Cezar; 15 July 2008, 15:33.

    Comment


    • #3
      inteleg ,am auzit dar stiii......Eu tot as vrea .
      imi place la o masina interiorul pe negru si sunt de parere ca loganul dak ar fi avut plasticele PE NEGRU (Bord,fetele usilor etc) ar fi aratat mai frumos si ar fi fost clasat undeva mai sus...(Parerea mea)
      sigpic

      Comment


      • #4
        Daca vrei sa arate bine si sa nu iasa un mare kitch, interior prestige. Si va fi mai mult deca suficient.
        Acum faci cum crezi. Eu iti urez bafta.

        Comment


        • #5
          huse racire

          Unde gasesc si eu huse cu racire? Pt logan? Care se alimenteaza la bricheta? Si un pret dak se poate v-as fi recunoscator

          Comment


          • #6
            @Danutzthe: Huse cu ce??? N-am auzit de asa ceva.
            @Dekony : Lasale, asculta-ma pe mine. Am avut asa ceva la Dacia 1310 dar am renuntat de cum am luat-o. Dar, tu stii...
            Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

            Comment


            • #7
              Danutzthe poate huse cu incalzire dar nu racire )
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • #8
                N-are de ce sa iasa kitch daca iti faci interiorul ( piele sintetica ). De ce trebuie sa fie kitch chestia asta ?
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #9
                  Si totusi, unde poate gasi?

                  MD

                  Comment


                  • #10
                    @dekony, daca ai avea drum in Constanta te-as putea rezolva la cineva care lucreaza numai pe comanda.Pielea sintetica este de foarte buna calitate si costa 250 lei.Conteaza foarte mult cum montezi aceste huse pentru ca, treaba sa iasa ca lumea si sa nu se ia dupa tine ei demonteaza scaunele si coase husele de zici ca sunt din fabrica.Mie unul mi-a placut cum au iesit, am avut si la masina de dinainte si am pus si la Logan.

                    Putin off-topic-cand mi-au demontat scaunele am observat un cablu care intra in scaun si n-am inteles ce-i cu el pentru ca n-am airbaguri laterale.

                    Comment


                    • #11
                      Cromatic da mai multe detalii. 250 lei doar pielea pentru toate scaunele+pret separat montaj? Piele are mai multe culori?As vrea o combinatie negru cu albastru sau ceva asemanator.
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • #12
                        Totul costa 250 lei, pielea sintetica+cusut(inclusiv tetiere)+montaj.
                        Da, face si in combinatie de 2 culori.Eu am negru cu gri pentru ca aceasta combinatie mi s-a parut potrivita la culoarea gri platine a masinii.

                        Comment


                        • #13
                          huse racire

                          Pai am auzit de ele tot de pe un forum dacia logan....Eu cautam ceva pt racoare in logan pt k nu am AC....Si zicea cineva k si-a cumparat astfel de huse....Si sunt bune :|....Chiar nu stie nimeni altcineva de existenta lor?

                          Comment


                          • #14
                            Cred ca te referi la aceste huse . Am vazut mai demult pe la supermarketuri acest tip de huse sau asemanator si aveau in partea de jos un mic ventilator care batea spre picioare.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              @dekony, asa arata husele mele:
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google