Serigrafie Bord M-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a 3 a ;poza,poti sa imi faci si mie una dar fara sa scrie logan si admirable?
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • Originally posted by pipan View Post
      a 3 a ;poza,poti sa imi faci si mie una dar fara sa scrie logan si admirable?
      Deocamdata nu mai am material. Le vand pe astea si mai iau material si iti fac. Pana atunci asteptam. Sau daca vrei sa dai banii inainte se rezolva mai repede.
      Last edited by MishuOT; 8 January 2014, 21:11. Reason: Completare

      Comment


      • sapt viitoare o sa ai banii...
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • Originally posted by pipan View Post
          sapt viitoare o sa ai banii...
          Ok. Asa ramane!

          Comment


          • aia din mijloc o mai ai disponibila?

            Comment


            • Originally posted by mbf17 View Post
              aia din mijloc o mai ai disponibila?
              Disponibile! A doua nu e facuta cu folie de lene. Se mai aduga o plansa climatizare Ph1 standard.
              Attached Files

              Comment


              • apropo....parte cu din mijloc,ai putea sa ii schimbi culoare?la turometru sa faci cifrele si liniutele rosii(de la 5000rpm)?
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • Originally posted by pipan View Post
                  apropo....parte cu din mijloc,ai putea sa ii schimbi culoare?la turometru sa faci cifrele si liniutele rosii(de la 5000rpm)?
                  Sincer nu prea am inteles ce vrei sa zici cu partea din mijloc si la turometru este cu rosu de la 5000

                  Comment


                  • ce este incercuit cu rosu vreau sa fie rosii
                    Attached Files
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Nu este serigrafie!!!

                      !!!ATENTIE!!!
                      Ceea ce fac eu nu este serigrafie! Prea scumpa pt mine in tiraj mic.
                      Este un plexiglass negru pe spate (sau alb, galben, rosu etc.) pe care il gravez la laser si ramane transparent numai ce am gravat, apoi pun folie colorata sa lumineze iconitele si cifrele si blablabla, dupa cum doreste fiecare! Cititi sau intrebati inainte sa dati cu banii aiurea!
                      La cea de Admirable e alta poveste! Ca sa lumineze ceva eu trebuie sa gravez!

                      Originally posted by pipan View Post
                      ce este incercuit cu rosu vreau sa fie rosii
                      Ce este cu negru ramane dupa ce gravez cu laser, deci la asta nu se poate schimba negrul cu rosu. Dupa ce gravez ramane cum se vede in poza si eu pun folie colorata in spate. La partea din mijloc se poate pune folie rosie.
                      La cea de Stepway, de exemplu, tot ce vezi acolo initial se graveaza si ai niste iconite si cifre si forme semi-transparente. Apoi daca eu vreau sa fac cifrele cu albastru, liniile cu verde si iconitele cu rosu, pun folie pe spate si gata culoarea.

                      Exemplu pe poza: Unde e rosu pot pune ce culoare vrei tu, restul ramane negru!!!
                      Daca va pot ajuta cu alte informatii, o fac cu cea mai mare placere!
                      Attached Files

                      Comment


                      • In w-end sper sa execut si sa urc restul de pozici. Ai facut o treaba extraordinara! Multumesc!

                        Sent using Forum Runner
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • din ce in ce mai interesant
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • Sa vedem la final!

                            Sent using Forum Runner
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by leo_negrescu View Post
                              din ce in ce mai interesant
                              Daca ai vreo idee de design baga mare, poate ii place si altcuiva. Nu tine numai pentru tine


                              Si un design comandat pentru Duster:
                              Attached Files
                              Last edited by MishuOT; 18 January 2014, 21:45. Reason: Completare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google