Unde Gasesc Serigrafia Asta?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Gasesc Serigrafia Asta?

    Unde gasesc serigrafia asta si la ce pret?
    Attached Files

  • #2
    Cauta bine pe forum ca era un baiat care facea exact ca asta .. Salut ! Revin cu un post daca gasesc exact cine !
    http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

    Comment


    • #3
      Exact sub acest theard putin mai jos.

      Comment


      • #4
        Am gasit ceva, chellu...sa vad daca mai face

        Comment


        • #5
          Atentie cine si ce va face. Au ajuns sa dea cu marker pe interior ca sa redea o anumita culoare...

          Comment


          • #6
            Salut ! stie cine-va de ce nu se mai aprinde luminile la aeroterma si la comutatorul de aer rece si cald cand este aprinsa pozitia are becuri,unde si cum se schimba

            Comment


            • #7
              gasesti aici tot ce vrei
              Becul acesta este un adevărat coșmar de schimbat. Locația este total neinspirată. Nu este loc suficient, lucrezi mai mult pe pipăite intr-u...
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • #8
                Asa cum a raspuns 827sam, vezi ca e un sg bec....il poti schimba cu cel de la buton avarii

                Comment


                • #9
                  greseala,cel de la avarii e dualfilament. ala de la clima este soclu t5 si se schimba relativ greu (la ph1)
                  Last edited by gaboneygg; 10 October 2013, 15:03.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Ionut View Post
                    Atentie cine si ce va face. Au ajuns sa dea cu marker pe interior ca sa redea o anumita culoare...
                    1 la mana: Culoarea e data de leduri, nu de folie.
                    2 la mana chellul facea niste serigrafii super, pacat ca nu se mai ocupa de asa ceva.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by gaboneygg View Post
                      greseala,cel de la avarii e dualfilament. ala de la clima este soclu t5 si se schimba relativ greu (la ph1)
                      Nu e deloc gresit...eu l-am scos din buton pe cel din avarii si l-am pus la clima...si a mers..il scoti din buton si il pui in suportul celui de la clima...Incearca si vei vedea ca merge daca nu ai becul imediat...

                      Comment


                      • #12
                        @TudorIonut:
                        Si eu as fi interesat. Daca gasesti pe cineva sa faca tipul acela de serigrafie, da-mi si mie un semn te rog.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google