Unde Gasesc ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Gasesc ?

    Am drum prin timisoara si vreau sa va intreb daca stie cineva un magazin de tobe sport. Un alt lucru care il caut este un spray rust convertor are cineva idee pe unde sa gasesc pe ruta timisoara,arad ? Multumesc

  • #2
    Gasesti la LOGTuning tobe sport.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      La preturi cum stau baietii ? Ca numa preturile din oferta le-am vazut si deja transpiri oricum mai astept si alte informatii

      Comment


      • #4
        Buna nu am gasit alt topic unde scrie despre asta si as vrea sa intreb unde se poate gasi becuri albaste in plafoniera? Mentionez ca becurile sa fie ca si cele originale.
        I HAVE A !sigpic
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • #5
          ciochy

          Logtuning au tobe sport omologate fox destul de scumpe. Au si neomologate undeva la 80-100 euro. Dar vezi ca nu le monteaza ei. Eu mi-am pus folie la ei si am vrut sa-mi pun si tobe si arcuri dar nu mai merg la ei niciodata.



          Originally posted by Ciochy View Post
          La preturi cum stau baietii ? Ca numa preturile din oferta le-am vazut si deja transpiri oricum mai astept si alte informatii
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • #6
            sal

            Originally posted by X@by View Post
            Buna nu am gasit alt topic unde scrie despre asta si as vrea sa intreb unde se poate gasi becuri albaste in plafoniera? Mentionez ca becurile sa fie ca si cele originale.
            de ce vrei neaparat ca cele originale. Eu am pus becuri albastru intens exact ca cele de la pozitie cu soclu de pastic si cap taiat si sunt OK
            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

            Comment


            • #7
              Originally posted by X@by View Post
              Buna nu am gasit alt topic unde scrie despre asta si as vrea sa intreb unde se poate gasi becuri albaste in plafoniera? Mentionez ca becurile sa fie ca si cele originale.
              Ia legatura cu Maniak18...El are asa ceva pe masina.
              Da-i un pm si sigur iti raspunde.
              Bafta!

              Comment


              • #8
                Mersi frumos.
                I HAVE A !sigpic
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • #9
                  aripioare

                  Salutare baieti...Nush daca e bine unde postez...Am gasit zilele trecute la anunturi un logan...Si mi-a placut foarte mult cum se vad acele aripioare sau cum le spune...Aveti idee unde se poate gasii asa ceva si cat costa?...Merci frumos
                  Attached Files
                  http://i55.tinypic.com/2dbqtmh.jpg
                  Ba' esti nebun!

                  Comment


                  • #10
                    E de la rezolutia imaginii sau acel capac care mascheaza inelul de remorcare e facut cu marcurul si sa matuit putin?.
                    Iar daca vrei ceva in genu asta intra pe siteul celor de la pilot si vezi ca au ceva in genu la 150 de ron perche pt fata si 150 de ron perechea pentru spate.Nu mai stiu exact adresa lor.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      Ma indoiesc ca nu s`ar gasi si in targ la vitan.
                      merita sa incerci

                      Comment


                      • #12
                        Merci frumos...Chiar o sa incerc si prin vitan ca nu am mai fost de mult
                        http://i55.tinypic.com/2dbqtmh.jpg
                        Ba' esti nebun!

                        Comment


                        • #13
                          Vreau sa zic ca am fost in vitan si nu am vazut absolut nimic...Pe langa asta mi-a spart si masina ..Dar s-a rezolvat
                          http://i55.tinypic.com/2dbqtmh.jpg
                          Ba' esti nebun!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google