Semnalizatoare Pe Oglinzile Retrovizoare Exterioare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by cosmindan View Post
    Acelasi sistem ca si in linkul din postul de mai sus cred ca are si Jokerul la KYS.

    Arata bine si nu este deloc scump.
    urmeaza sa imi cumpar si eu oglinzile de prestige si kitul. problema este ca nu stiu cum se demonteaza sticla de la oglinda si cum sa fac legaturile
    From Miami 2 Ibiza
    Voucher
    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

    Comment


    • #62
      A-ti redeschis subiectul?...Dupa ce mi-am batut gura un timp..acu vreti si voi??bun asa.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • #63
        Originally posted by cristi3775 View Post
        A-ti redeschis subiectul?...Dupa ce mi-am batut gura un timp..acu vreti si voi??bun asa.
        eu chiar nu am vazut post-urile/topic-urile tale legate de acest subiect . si acum am aflat si eu recent
        From Miami 2 Ibiza
        Voucher
        http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

        Comment


        • #64
          Da bine, nu faceam referire la tine.....Cand se vorbea acu un an si ceva in urma de acest subiect, eu eram pro....iar multi gigi contra......dar acu, cum si-a montat unul asa ceva, gata..parca-i boala secolului.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • #65
            Si tu te bati cu pumpul in piept ca, cand ai zis tu de ele nu a cumparat nimeni, iar cand au vazut la Cosmin (KYS) vor sa isi cumpere mai multi.

            Comment


            • #66
              Arata bine si cred ca e si util , este doar o parere !

              Comment


              • #67
                o intrebare si eu....credeti ca domnul garcea se ia de noi daca vede asa ceva?

                Comment


                • #68
                  ) Nu cred !
                  sigpic
                  Nu există întrebări proaste, doar oameni proşti.

                  Comment


                  • #69
                    oglinzi cu semnal pt logan

                    Comment


                    • #70
                      ce voiai sa spui?

                      Comment


                      • #71
                        Buna ziua tuturor.
                        Am si eu o intrebare, o nelamurire. Poate fi schimbat mecanismul unei oglinzi retrovizoare exterioare in alta carcasa? Oglinda mea din partea dreapta, nu mai poate fi reglata corespunzator. Maneta (butonul) de reglaj, nu mai sta pe mijloc, sta undeva ridicat in sus si intr-o parte. Se poate regla foarte putin dupa care cand eliberezi acea manete (buton) se ridica cu rapiditate in pozitia aceea suspecta, necorepunzatoare. Vreau sa iau alta oglinda de la demolari (dezmembrari) dar are ceva zgaraieturi pe carcasa si as vrea sa pot lua mecanismul de la aceasta si sa-l transfer in carcasa oglinzii mele. Se poate sau nu? A incercat cineva? Stie cineva cum se procedeaza?
                        Va multumec.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google