Semnalizatoare Pe Oglinzile Retrovizoare Exterioare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Semnalizatoare Pe Oglinzile Retrovizoare Exterioare

    Si-a pus cineva semnalizatoare pe oglinzile retrovizoare exterioare? Am gasit pe net ceva de genul celor din atasamente. Cred ca ar merge pe oglinzile tip MCV. Ce parere aveti? Ar merita ca utilitate sau ca aspect?
    Attached Files

  • #2
    N-ar merita ca nimic

    sigpic

    Comment


    • #3
      Neah urat. Nu-i mercedes sa fim seriosi. Las-o asa cum e ca arata mult mai bine. Numai bine
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #4
        Da urat.Se vede ca sunt facaturi.Nu merita.
        sigpic

        Comment


        • #5
          O grija in plus.

          Comment


          • #6
            Si in plus le ai pe cele de pe aripile fata, stanga si dreapta. Fiecare cu gusturile lui. No coment
            sigpic

            Comment


            • #7
              Gata m-ati convins. O sa uit de astea.

              Comment


              • #8
                Si ca o chestie, stiti unde as monta asa ceva? Undeva pe sub usile din fata , ca atunci cand deschid usa , sa-mi lumineze zona unde voi calca atunci cand ies din masina .
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • #9
                  Eu vad astea lipite pe oglinzi pe la cativa prin germania unde sunt acum, nu arata urat, dar sincer...Ai garaj sau o parchezi unde nu o poate atinge nimeni?
                  si eu am vrut sa le montez...Dar mi-au dezlipit bucati dintr-un scorpion lipit pe portbagaj, numa asa sa faca rau...Astea stii cat de repede ti le smulge de pe oglinda?
                  si inca ceva, astea se lipesc, sunt semi-rigide sa zic asa, adica in germania nu au veri calde rau ca noi si nici ierni friguroase cu minus 10 constant cat de cat, la noi s-ar dezlipi la asa diferente de temperatura dupa ceva timp.
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • #10
                    bolo cand ai scris ca ti-au dezlipit un scorpion de pe portbagaj, s-a luat cu vopsea, s-a zgariat? Ca si eu am un taur lipit si imi este putina teama ca atunci cand o sa il fure sa imi ia si vopseaua.

                    numai bine!
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Nu se ia vopseaua.De zgariat daca sunt imbecili ti-o zgaraie,ca poate vor cu orice pret sa iti ia tie taurul si baga cheia sau ceva ascutit si zgaraie.Dar de luat vopseaua nu se ia,daca "lucreaza frumos".
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by vadiro View Post
                        Si-a pus cineva semnalizatoare pe oglinzile retrovizoare exterioare? Am gasit pe net ceva de genul celor din atasamente. Cred ca ar merge pe oglinzile tip MCV. Ce parere aveti? Ar merita ca utilitate sau ca aspect?
                        Acele piese,se gasesc in orice magazin de piese auto,de tunninng si bazar.
                        La noi in Piatra NEamt,se gasesc oglinzi,retrovizoare normale de Logan, cu semnalizare incorporara in oglinda,si cu sistem de dezaburire, numai bun pt cei care nu au oglinzi electrice la masina.Nu stiu exact pretul, dar am sa mai revin cu niste poze.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • #13
                          - eu mi-aş pune semnalizatoare pe oglinzile de logan, dar ar trebui sa-mi schimb oglinzile cu unele cu semnalizatoarele incastrate, pentru ca nu vreau din cele lipite. Am acum oglinzi electrice cu dezaburire din cele de Prestige, parca nu le-as schimba numai pentru semnalizatoare. In plus, ar trebui sa-mi iau si camera pentru locul din parcare, am multi "prieteni" in jur care abia asteapta sa mai rupa ceva de pe masina.
                          - concluzie: - nu se merita, deşi mi-ar plăcea.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by bogdan_1984 View Post
                            bolo cand ai scris ca ti-au dezlipit un scorpion de pe portbagaj, s-a luat cu vopsea, s-a zgariat? Ca si eu am un taur lipit si imi este putina teama ca atunci cand o sa il fure sa imi ia si vopseaua.

                            numai bine!
                            am avut si eu acelasi taur tot acolo lipit unde il ai tu...M-am chinuit sa-l dezlipesc dupa ce a stat lipit acolo vreo 2 ani, de numa numa, nu se ia cu vopsea doar ca nu il poti dezlipi deloc usor. Am fost la o spalatorie si mi-a dat cu o solutie ceva, nu stiu ce era, doar i-am zis ca il vreau jos, si in 5 min era jos fara sa zgarie sau sa se chinuie... Cu scorpionul era altceva, e altfel lipit decat tauru, si se ia usor jos cu unghia...( acum am altu nou pus )
                            bafta.
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • #15
                              Ia-ta si oglinda cu semnalizare incorporata{nu e de logan,inca}. Plus firul pt dezaburire...Pret-200 ron setul de 2 bucati
                              Attached Files
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google