Modificare Deschidere Portbagaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Modificare Deschidere Portbagaj

    Pentru cei care vor deschidere din interior sau/si din telecomanda a portbagajului pe baza de motoras si telescop ,ii pot ajuta contra cost,indiferent de anul de fabricatie .

  • #2
    1.Ai postat unde trebuie...Da report la postul tau anterior si roaga sa fie mutat anuntul tau la bursa
    2.Pune un pret ca asa e bine si corect.
    Succes.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Ai ceva lucrari?Pune ceva poze daca ai facut la masinile la care ai mai montat ;) ..Sa ne facem o idee.
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • #4
        Depinde de unde isi iau baieti materialele (SH sau noi,telescop,motoras,buton,etc),iar manopera e 150 ron cu suporti de prindere a telescopului si restul materialelor de la mine,poze nu am,fac chestia asta decind aparuse dacia 1410 modelul cu descidere a portbagajului din cheie si sincer nu m-am gindit ca ar trebui fotografiate asemenea modificari (cred ca nu am fost eu primul care a facut asa ceva,chiar daca in IASI nu am mai vazut la nici o masina asemenea modificare),iar din punctul meu de vedere nimic nu e imposibil,iti trebuie putina imaginatie si ceva noroc si trebuie sa iasa mai ceva decit ce ne ofera cei din fabrica!

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google