Suspensie Completa Fixa KW

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suspensie Completa Fixa KW

    Incepan cu anul viitor LOGtuning impreuna cu pertenerii nostri de la KW vrem sa lansam in productie o solutie de suspensii complete de la KW.

    Dupa cum unii dintre voi stiti, si altii deja le-ati testat, pana in prezent oferim pe piata doar arcurile sport de la Weitec si suspensiile reglabile de la KW.

    Pretul acestei suspensii va fi 449 Euro ( TVA inclus ), dar in perioada aceasta vom avea un pret promotional de 349 Euro ( TVA innclus ) cu conditia achitarii in avans.

    Cei de la KW ne-au fixat cantitatea minima de suspensii, care trebuie comandata in prima faza, pentru ca ei sa o introduca in productie. Noi oricum o sa acoperim o mare parte a comenzii, dar vrem, pe cat posibil, sa ne bazam si pe niste comenzi ferme de la voi.

    Astept cu interes un feed-back de la voi, si va stau la dispozitie pentru orice detaliu.

    Multumesc

  • #2
    Deci pentru arcurile Weitec se fabrica acuma si amortizoare sa inteleg ,nu?? sau e separat alte arcuri si amortizoare? care ar fi numai pretu la amortizoare??
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by GOLAN91 View Post
      Deci pentru arcurile Weitec se fabrica acuma si amortizoare sa inteleg ,nu?? sau e separat alte arcuri si amortizoare? care ar fi numai pretu la amortizoare??
      Nu. De la Weitec vom avea in continuare doar arcurile. Amortizoare separate nu exista in oferta, pana in acest moment.

      Suspensia de la KW pe care intentionam sa o introducem in oferta este o suspensie completa ( arc + amortizor )

      Comment


      • #4
        si cat o sa coboare masina suspensia asta fixa de la kw ? m-ar interesa si pe mine...

        Comment


        • #5
          o sa coboare 35mm.
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #6
            asadar sa inteleg ca este vorba de 4 arcuri + 4 am. de la KW, la 349 euro corect ?

            Comment


            • #7
              Cat costa arcurile weitec la logtuning?

              Comment


              • #8
                Originally posted by WLW View Post
                asadar sa inteleg ca este vorba de 4 arcuri + 4 am. de la KW, la 349 euro corect ?
                Da! Dar trebuie sa dai banii in avans.
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • #9
                  nu toti ,doar o parte din ei ...un fel de siguranta ca nu cumpara aiurea si stau cu ele pe stoc
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by blaze2k View Post
                    Cat costa arcurile weitec la logtuning?
                    Exista o promotie si la ele.

                    Pretul normal este 149 Euro ( TVA inclus ), pretul acuma de sarbatori 125 Euro ( TVA inclus )

                    Originally posted by Cristi_Xp View Post
                    nu toti ,doar o parte din ei ...un fel de siguranta ca nu cumpara aiurea si stau cu ele pe stoc
                    Cristi, ideea este, ca partenerii de la KW sa lanseze in productie, are nevoie de o comanda din partea noastra, de o anumita cantitate minima. Noi o sa suportam o parte importanta din comanda (adica o sa aducem o anumita cantitate sa o tinem pe stoc) dar avem nevoie si de cateva comenzi ferme din partea voastra.
                    Noi am stabilit un pret " foarte " special pentru aceasta prima comanda dar trebuie achitate in avans. Termenul de livrare fiind undeva la inceputul lunii februarie.
                    Last edited by aByS; 18 December 2008, 10:55. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Deci am inteles eu bine ,trebuie platite in avans !
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • #12
                        Deci...pe scurt....sunteti 2 sau 3 persoane care vor sa inceapa o afacere cu banii altora...de-aia cereti bani in avans.Aveti deja toate aprobarile,spatiu de prezentare,site sau nu sunt nici astea gata?Ca doar nu o sa le scoateti in piata pe taraba!!!

                        Comment


                        • #13
                          Omule,ei exista ca firma de ani buni.Dar KWul nu se pune sa iti faca suspensie pentru 2 comenzi.Trebuie sa fie minim 20-30 de comenzi,si ca si comerciant nu cred ca ti-ar placea sa le comanzi si sa stai cu ele pe stoc 2 ani de zile pentru ca ai estimat prost vanzarile.Plus ca s-a facut o oferta pentru cei care vor sa plateasca un avans.
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            Vorbeam de comercianti, nu de KW!!!De cati ani exista "aByS"?II cunosti personal?Daca eu,de exemplu spun ca am suspensii KW la 200 de euro si vi le livrez anul viitor dar imi trebuie banii intr-o saptamana sa dau comanda m-ati crede?

                            P.S Sa raspundeti mai multi sa vad daca pot sa ma apuc de afaceri!!! )

                            Comment


                            • #15
                              ) da il cunosc personal.
                              aByS reprezinta LOGtuning .Suspensiile KW se vor face la comanda pt logan,daca nu exista cerere nu o sa se faca deloc.
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google