Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu alte cuvine ma faci "prost de da in gropi". Evit toate strazile cu gropi pentru ca stiu orasul destul de bine si nu se pune problema sa rup masina in cratere. Si pana la urma cine vrea sa faca geometria, sa o faca, , cine nu vrea, sa nu o faca. Simplu!
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Cristi_Xp - pentru moment am 185/65/15 jante Woflace pe 15 cu cauciucurile stock , dar am in plan sa schimb cu jante pe 16 si gume 205/55/16.
      4,5 cm coboara fata si spate sau este diferita coborarea fata spate?
      Last edited by Cristi_Xp; 9 March 2009, 23:13. Reason: Automerged Doublepost
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Toata garda la sol coboara cu 4,5Cm.

        Comment


        • coboara 4.5 cm din arcuri ,dar ti-o inalta cauciucurile cu 1/2 cm fata de cele stock
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • un site va rog cu arcuri sport va rog cu preturi accesibile si pana la urma care sunt cele mai bune arcuri cele care coboare 4.5 sau cele de 3
            drive with speed than you die fast

            Comment


            • si alea si alea sunt bune, depinde doar de drumurile pe care le are fiecare..de sanatatea lui..de sotie...etc )
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • aha ms un site de unde as putea comanda daca se poate
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • .

                  de arcurile Vogtland si de amortizoarele de aceeasi marca ce spuneti?
                  nu e mai bine decat combinatia arcuri vogtland ori eibach ori weitec ori HR ori kw cu amortizoare bilstein.
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • nu cred ca a folosit nicioadata nimeni aceasta combinatie..
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Originally posted by alexNeagu View Post
                      aha ms un site de unde as putea comanda daca se poate
                      Uite de aici iti poti cumpara arcuri H&R si mult dorita toba finala http://magazin.loganclub.ro

                      Comment


                      • Originally posted by Shenny View Post
                        de arcurile Vogtland si de amortizoarele de aceeasi marca ce spuneti?
                        nu e mai bine decat combinatia arcuri vogtland ori eibach ori weitec ori HR ori kw cu amortizoare bilstein.
                        De arcuri spun eu ca sunt super OK, eu sunt multumit de alegere.De amortizoare insa va fi nevoie sa astepti pana iau eu (urmeaza da nu stiu cand) sa vedem ce iese, dar trebuie sa fie si alea OK.

                        Comment


                        • arcuri HR gasesti si la cristi XP si tobe la fel...
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • si daca dau comanda trebuie sa imi vina din timisoara?
                            Last edited by Seba; 11 March 2009, 10:42.
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                            Comment


                            • Pentru cei care si-au montat arcuri sport...cat a costat manopera si unde ati facut-o(si cam cat dureaza)?Multumesc!
                              sigpic

                              Comment


                              • eu am facut-o la o reprez Seat. au avut tot ce trebuie au ridicat-o..in 40 min era gata...150 lei ca intre prieteni in alta parte tot prin recomandare imi cerea 200 lei; iar fara recomandari se duce in 80-100 lei la fiecare roata
                                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google