Schimbare Culoare BORD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau ai rosu si nu se vede din cauza aparatului prea bine?
    sigpic

    Comment


    • Ii rosu, da de la aparat nu se vede
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • sobo, acele alea nu merg luate si de la un bord de clio, mai vechi, care are ace la combustibil si temperatura, sau de la o solenza?
        sigpic

        Comment


        • Acele alea sunt de Megane 2, si nu se potrivesc la axele motoraselor, trebuiesc adaptate. Acele de Solenza nu sunt gandite sa fie luminate, sunt cam opace.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Teoretic merg orice ace, trebuie doar sa fie gaura tijei la fel, sa intre pe ax si sa fie la fel de lungi ca cele de pe Logan. Astea de Megane ce le-am modificat, erau mai scurte.Probabil cele de pe Renault Clio sa fie la fel de lungi ca cele de pe Logan.

            Cele de Solenza, de ce intereseaza? Alea nu se pot lumina din spate.
            Last edited by soboBN; 25 February 2011, 17:37.
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • ati vazut sau nu filmuletzul asta ?

              Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

              Comment


              • Mie nu mi se pare ceva wow! Are doar cateva zone in care se vede acul luminat complet, in rest se vede aiurea, cel putin mie nu-mi place.De ex vitezometrul cand e albastru se vede slab, nu e tot acul luminat, doar cand e rosu, la 170.
                Last edited by soboBN; 27 February 2011, 21:33.
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • da, ledurile albastre sunt mai slabe ca si intensitate dar sunt alese special sa nu deranjeze noapte iar cel rosu pe final f puternic . Te poti juca cu leduri de mai multe intensitati dar am mers pe ceva odihnitor

                  si pentru ca e filmat cu un telefon nu se vede si varful acului iluminat, in realitate se vede bine, dar o sa mai pun un filmuletz hd pe youtube

                  Pe zi , si facem unul si pe noapte

                  Last edited by ncp; 28 February 2011, 12:59. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Nu era mai simplu daca puneai un video cu testul bordului decat sa arati ca poti merge in a 3-a cu 100? Bravo Exceptional!
                    I HAVE A !sigpic
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • Asa da. E cu totul alta poveste.Se vede bine.
                      Masina din video, e 1.4 mpi? Ceva nu-ti indica bine, prea mica viteza pt turatia aceea.Adica sa ai 40 in limitare in a I-a? Si cu a II-a doar 70?
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • are trepte scurte , e pick-up 1.6

                        Originally posted by X@by View Post
                        Nu era mai simplu daca puneai un video cu testul bordului decat sa arati ca poti merge in a 3-a cu 100? Bravo Exceptional!
                        la test nu vede trecerea de la o culoare la alta atat de bine
                        Last edited by ncp; 28 February 2011, 14:42. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • sau puteti face un upgrade de duster
                          bineinteles daca va place
                          Attached Files
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/nt_16_mic-t38412.html

                          Comment


                          • Comment


                            • mi.am schimbat placa de bord, si am pus leduri rosii la display si albastru deschis la cadrane, insa la display am un incomvenient, si o sa.l remediez imediat cum o sa am timpul necesar, am displayul pe negativ, iar ziua daca pun pozitiile nu vad mai nimic
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • misto facute...tineti-o tot asa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google