Logan Prostreet primul kit de tuning

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Da al lui este.Asta a fost in 2007 parca.Breakurile sunt superbe,dar e virtual tunning,dar am dat un exemplu.Am fost si la Romexpo anul asta,si erau destule loganuri tunate insa nu m-au impresionat.Cu exceptia la 2.Care mi s-au parut de bun gust.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Sunteti offtopic la greu...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #63
        ROAD EMPIRE Arata marfa rau dar are un kit intalnit des eu unu am mai vazut pe strada dar cel prezentat in acest topic nu am mai vazut chiar imi place
        Last edited by kata dog; 2 June 2008, 19:24.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by kata View Post
          ROAD EMPIRE Arata marfa rau dar are un kit intalnit des eu unu am mai vazut pe strada dar cel prezentat in acest topic nu am mai vazut chiar imi place
          Pai are si AR- HAM-ul
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #65
            Pacco, cred ca tu vorbesti din amintiri.Daca nu iti place tunningul atunci ce mai cauti pe acest post?Asa vorbe le auzi numai de la oamenii care nu au habar, si nu in ultimul rand ce vezi tu in Photoshop nu se pot toate realiza .
            sigpic

            Comment


            • #66
              @adi_trif28 la ce te-ai referit cand am zis ca vorbesc din amintiri?
              Deci pana acum cred ca am fost la toate expozitiile tuning din Bucuresti,si am vazut Loganuri tunate garla,si unele chiar reusite.Iar cel albastru era in salon,si iti mai atasez niste poze cu Loganuri tunate care mi s-au parut interesante(astea reale).
              Kitul ala mi se pare urat.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #67
                Scuze daca am inteles eu gresit.Eu am inteles ca dupa parerea ta loganul nu arata bine tunat, dar daca te referi ca majoritatea loganului sunt tunate super naspa, aici te aprob, facand exceptie cateva Loganuri care sunt tunate superb
                Parerea mea e ca loganul alb e cel mai reusit dintre toate loganurile tunate pana acum(asta e doar parerea mea, nu sariti pe mine)
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
                  Pai are si AR- HAM-ul
                  da si io am pe moment nu mai are altcineva pe logan bara fata ca a mea ,baiatu cu loganu albastru s-a suparat si isi face altceva ) ce minte au unii.Daca vrei unic ,fa-ti un kit unic pe care dai 1000 euro si gata,asa sa nu te miri daca mai vezi si pe alta masina ,si poate si pe logan.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    stiti pe cineva care face o resoftare sau altceva la un motor 1.4 mpi?as vrea sa ii mai dau putini cai...

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google