Ridicare automata a portbagajului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by chelloo83 View Post
    sfat: ia o ruleta si masoara
    usor de zis dar am crezut ca are deja cineva dimensiunile sa nu mai demontez bancheta sa ma lungesc pe acolo ca sa mosor distanta cu portbagajul inchis ... am si eu un volum cat de cat ;)
    :popa:

    Comment


    • #32
      Originally posted by mihai.gigi View Post
      Dar sa se inchida singur? Fara misto! Mie de obicei mi se intampla sa am mainile ocupate (cand ma scoate femeia la cumparaturi) si sa nu pot lasa capota de la portbagaj...
      Cu ridicatul portbagajului o sa incerc si eu cat de curand( aveam pe la munca un telescop cam de marimea celui din prima poza)
      In poza e masina ta ? daca da unde gasesc si eu ceva poze cu ea mai in detaliu ? asta daca exista .... m-ar interesa capota in mod special
      :popa:

      Comment


      • #33
        Originally posted by bagheera View Post
        usor de zis dar am crezut ca are deja cineva dimensiunile sa nu mai demontez bancheta sa ma lungesc pe acolo ca sa mosor distanta cu portbagajul inchis ... am si eu un volum cat de cat ;)
        Ai aicea dimensiunile de la telescopu care mi l-am montat eu plus ceva poze http://www.loganclub.ro/forum/mishu_...nu-t207p3.html

        PS: mai pe sfarsitu pagini gasesti poze si dimensiuni:p
        ...de doi lei :p

        Comment


        • #34
          Originally posted by mishu_wrc View Post
          Ai aicea dimensiunile de la telescopu care mi l-am montat eu plus ceva poze http://www.loganclub.ro/forum/mishu_...nu-t207p3.html

          PS: mai pe sfarsitu pagini gasesti poze si dimensiuni:p
          mersi frumos .... am postat deja acolo ...o intrebare 2...;)
          :popa:

          Comment


          • #35
            mishu_wrc frumos !!! felicitari
            nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
            mazda 3 / logan 1.5 dc

            Comment


            • #36
              Originally posted by mishu_wrc View Post
              Ai aicea dimensiunile de la telescopu care mi l-am montat eu plus ceva poze http://www.loganclub.ro/forum/mishu_...nu-t207p3.html

              PS: mai pe sfarsitu pagini gasesti poze si dimensiuni:p
              Felicitari pentru deschiderea de portbagaj ,tot respectul .
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #37
                La mine am mai intins putin arcul pt. ca se deschidea prea repede,iar arcul din dreptul amortizorului l-am dat jos.Banuiesc ca atunci cand se mai uzeaza amortizorul se deschide mai lent.
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #38
                  Asa si trebuie, sa intinzi ambele arcuri, nici nu e nevoie sa scoti unul din ele, ca merge si asa, cu ele intinse.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by bagheera View Post
                    In poza e masina ta ? daca da unde gasesc si eu ceva poze cu ea mai in detaliu ? asta daca exista .... m-ar interesa capota in mod special
                    Masina e a mea! Eu am gasit poza pe Google...
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      mihai nu vreau sa te contrazic, probabil o fi masina ta. daca da felicitari. am citit pe un alt forum dedicat tuningului virtual pareri si sugestii. iar intr'o poza VIRTUALA aparea loganul ce il ai la avatar si zicea tuning virtual dupa nu's ce model de mercedes. ar fi mai credibil sa pui ceva poze cu masina si la interior si din diferite unghiuri. ma scuzi daca team deranjat dar it izic ce am vazut

                      Comment


                      • #41
                        Miam pus si eu telescop la portbagaj dar nu se deschide din telecomanda tre sa apesi pe buton si se ridica singur...nu e asa fain ca in filmuletzu ala dar cand vi cu multe bagaje alea alea e mai usor sa apesi numa pe buton decat sa si ridici la el. Numa ca am o poblema al luam unu din shrot cu 20 lei si am cam luat tzeapa ca e putin uzat si nu ridica pana la capat, cred ca trebuie sa ieu altu...
                        1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                        Comment


                        • #42
                          dar daca tot te lauzi...pune si tu niste foto la my ride..sa-l vada si ochiul meu..

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by RazvanB View Post
                            mihai nu vreau sa te contrazic, probabil o fi masina ta. daca da felicitari. am citit pe un alt forum dedicat tuningului virtual pareri si sugestii. iar intr'o poza VIRTUALA aparea loganul ce il ai la avatar si zicea tuning virtual dupa nu's ce model de mercedes. ar fi mai credibil sa pui ceva poze cu masina si la interior si din diferite unghiuri. ma scuzi daca team deranjat dar it izic ce am vazut
                            Nu mai inteles! Poza e a mea, caci eu am gasit-o...

                            Comment


                            • #44
                              Discutia se va continua aici
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google