Ce Jante Putem Importa De La Alte Marci Pentru Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Jante Putem Importa De La Alte Marci Pentru Logan?

    salut baieti, vreau sa cumpar un set de jante pe 15 de la un audi A4, tipul care le vinde baga mana n foc ca merg pe logan, ce parere aveti.scuzati daca am deschis gresit, am cautat rezultate dar nu am gasit un raspuns pt intrebarea mea.merci, astept rasp!!!
    cu stima,
    abs 1,6 cometa

  • #2
    daca sunt 4X100 nu vad de ce nu ar merge.pana la urma iei si tu una si o incerci live
    sigpic

    Comment


    • #3
      din cate stiu eu nu merg de AUDI ,de OPEL se potrivesc

      Comment


      • #4
        Pune exact caracteristicile jantei si te ajutam.
        Din cate stiu, Audi si VW nu au prinderi 4x100, ci 5x112 si in unele cazuri au 7 sau 7,5J.
        Last edited by andrei; 26 February 2009, 19:03.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          multumesc pentru promtitudine, maine o sa le incerc...tipul mai avea si ceva jante de opel dar erau pe 14!intrebarea e daca pot pune continentalurile mele pe 15 pe ele?
          daca sunteti amabili spuneti mi si mie ce inseamana toate masuratorile pentru janta ideala de logan, in centimetrii..multumesc anticipat!
          cu stima!

          mutumesc pentru ajutor!!!maine le incerc si vad.mai am o rugaminte, spuneti mi si mie ce semnifica in centimetrii caracteristicile care apar la jantele logan!!!
          cu stima,
          abs1,6cometa
          Last edited by dorunicola; 26 February 2009, 23:47. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            tot ce stiu eu este ca prinderea trebuie sa fie 4X100 si 6,5J la jantele stock de logan. sper sa nu dezinformez
            sigpic

            Comment


            • #7
              multumesc laur, dar te mai intreb ceva, daca cer prea mult ignora ma: ce inseamna 6,5 J?

              Comment


              • #8
                din cate stiu inseamna cat de mult iese janta in afara adica latimea practic
                sigpic

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google