Scurt Tutorial Ddt2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mister021692 View Post
    Nu cred ca am postat aiurea .Explicatia: pentru a rescrie o eroare folosesti DDT2000 . Din cate vad, aici se discuta despre acest soft . Nu inteleg de ce unii se baga aiurea in seama . Astept raspuns de la cineva capabil.
    "capabilule" , esti pe dinafara si te mai dai si interesant. in primul rand nici nu ai la semnatura masina, si nici nu ai specificat la intrebare tipul de masina. sau ai impresia ca toate au aceeasi schema electrica?
    Dacia Logan euro4 1.5dci 50kW(68ps) ambition (fab oct-2007)

    Renault Megane 2.2 03/2008 break 1.5dci 76kW FAP business

    Comment


    • @misterXXXXXX : te-ai luat aiurea de djcristi, el chiar stie ce spune.

      Daca esti curios, intra si pe celalalt forum "national" si cauta, ai sa-ti dai seama ce gresala faci

      Mai capabil cu DDT2000 decit djcristi greu ai sa gasesti.

      Comment


      • merci de apreciere bogdan, dar nu ma consider nici pe departe "tatal" ddt2000-ului. Doar ca stiu cateva chestii de care sunt sigur, deasta dai anumite sfaturi.
        Dacia Logan euro4 1.5dci 50kW(68ps) ambition (fab oct-2007)

        Renault Megane 2.2 03/2008 break 1.5dci 76kW FAP business

        Comment


        • ddt2000

          Originally posted by critix View Post
          @nico2001, contacteaza-ma pe ym: campean_cristian. Nu pot sa iti trimit PM.
          te rog si eu am o problema cu instalarea daca ma poti ajuta si pe mine dorin_paran@yahoo.com.am instalat softul dar nu pot modifica injectia mai bn zis sa fac un immo off,imi cere o cheie de deblocare a uch,daca ma poti ajuta am pt toata gama dacia softul immo off,si baza de de date la zi dar nu pot fara nu stiu ce cheie sa pot debloca uch.
          sau dorinparan pe facebook.

          Comment


          • Nu faci immo off cu DDT, ceea ce spui tu acolo ar fi valabil decit pentru virginizare...
            Si nu e valabil pentru UCH ci pentru injectie...

            Comment


            • Poate sa fava immo off cu ddt-ul , doar a zis ca are softul immo pentru toata gama dacia!

              tapatalk...
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • face immo off la uch )
                Dacia Logan euro4 1.5dci 50kW(68ps) ambition (fab oct-2007)

                Renault Megane 2.2 03/2008 break 1.5dci 76kW FAP business

                Comment


                • Esti rau acum !!! Eu inca astept sa traduca oarecum ce a vrut sa zica acolo.
                  Toate bune!

                  tapatalk...
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • Doresc sa imi spuna si mie cineva in PM sau aici cum instalez DDT2000,sau un link,am luat soft-ul de pe net insa nu merge sa-l deschid,am Windows7 ultimate x64,l-am instalat conform cu indrumarile de acolo,dar nu reusesc sa deschid pagina in IE(internet explorer),ce trebuie sa fac?! Trebuie sa fie conectat cablul OBD2 intre masina si laptop?
                    Daca imi raspundeti dati-mi si un PM va rog si va multumesc
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • ddt2000

                      cine a reusit sa faca un tutorial cu ddt 2000, ca eu nu pot sa-l instalez sub nici o forma.
                      sau de pe site se descarca?

                      te rog trimite si mie ddt200 pe email: marianp2008@yahoo.com , varianta pe care o am eu nu pot sa o instalez sub nici o forma. Am un logan 1.5 dci. multumesc.
                      Last edited by mp2009; 11 November 2014, 13:54. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Daca nu stii nici macar sa-l instalezi crezi ca ai sa stii sa lucrezi cu el ?

                        Comment


                        • @mp2009 cum ni reusesti sa il instalezi?! Descrie pasii care ii faci si poate reusim sa te ajutam!
                          Toate bune!

                          tapatalk...


                          Ps. Mie imi miroase a ....cusatura cu ață roşie.[emoji89]
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • Am reusit si merge bine.

                            Comment


                            • Ok! Poate ne impartasesti din experienta ta!

                              tapatalk...
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • Poate enumera careva ce functii se poate activa cu ddt 2000 ??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google