Scurt Tutorial Ddt2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multe, in functie de masina si modulul pe care se intra.
    Dacia Logan euro4 1.5dci 50kW(68ps) ambition (fab oct-2007)

    Renault Megane 2.2 03/2008 break 1.5dci 76kW FAP business

    Comment


    • Multe, aproape tot, adica absolut tot, e scula folosita in Tehnocentrele Reno.
      Depinde de xml-urile din db cit te lasa sa faci.

      Comment


      • Sal as dori sa activez si eu niste functuu cu ddt 2000 sunt din Slobozia

        Comment


        • Cineva care se pricepe la DDT2000 si este disponibil maine pentru o mica modificare? Multumesc! Zona: sect. 2 si 3
          sigpic
          Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

          Comment


          • care are idee de ce nu ma lasa sa selectez nici un port pentru interfata si imi apare mesajul din poza....
            Attached Files

            Comment


            • @justkta Ce SO(ex win 7 x86), ce IE(max ie10), și ce interfață folosești(kkl)?
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • windows 7 sp1 64 biti ....IE 11 .... cred ca de aici aparea problema ( de la internet explorer) .... oricum am rezolvat problema intr-un fel .. instaland programul in xp mode multumesc de raspuns
                partea mai nasoala e ca am erori pe injectie cea ce inseamna ca se anunta vremuri grele )) injectoare si sa mai vad ce....
                Fuel Pressure Regulator 1 Performance
                Turbocharger/superchager Boost Sensor "A" Circuit/Open
                Glow Plug/Heater Circuit "A"
                Fuel Trim

                numai bine

                Comment


                • salutare

                  am o interfata vag com 409.1. am folosit vcds pe ea si functioneaza corect. din cate am inteles de lacolegii de pe forum, functioneaza si cu ddt 2000. ma intereseza daca pot face cu acest soft si cu interfata mea o scanare la un logan de 1.4 din 2006. daca da, ma poate ajuta cineva cu softul? sau unde as putea sa il gasesc?
                  va multumesc pentru intelegere

                  Comment


                  • Da se poate scana masina. Softul il gasesti AICI
                    I HAVE A !sigpic
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • multumiri

                      multumesc pentru amabilitate x@by, chiar nu m-as fi gandit vreo clipa la asta. fa un exercitiu de imaginatie si gandeste-te cum am ajuns pe acest forum. in sfarsit, multumiri. toate cele bune

                      Comment


                      • Fa si tu un exercitiu de imaginatie si gandeste-te cum de am postat link-ul repectiv. Daca ai fi citit regulamentul atunci ai stii ca nu se pune link cu programe piratate.
                        I HAVE A !sigpic
                        fara linkuri externe in semnatura

                        Comment


                        • am rezolvat

                          Am găsit până la urmă programul, l-am instalat, dar nu am ajuns încă sa îl pun pe mașină. Dacă nu aveai de gând sa ma ajuți, de ce te-ai mai obosit sa postezi? Nu cred ca se lua nimeni de tine dacă îmi dădeai un mesaj privat. Mulțumesc încă odată

                          Comment


                          • daca tot esti membu nou citeste regulamentul si nu mai intreba de warez-uri pe aici.
                            Dacia Logan euro4 1.5dci 50kW(68ps) ambition (fab oct-2007)

                            Renault Megane 2.2 03/2008 break 1.5dci 76kW FAP business

                            Comment


                            • salutare din nou

                              imi cer scuze pentru insistenta, dar revin. am incercat astazi sa ma conectez la masina si nu am reusit. am instalat programul, baza de date, dar ori nu e driverul bun, ori nu merge cu interfata mea. greu de crezut ca e toata masina can. daca ma puteti ajuta cu vreun sfat, v-as fi recunoscator

                              Comment


                              • merge DDT 2000 cu interfata ELM 327 cu usb ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google