Tutorial montat incalzire in bancheta spate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tutorial montat incalzire in bancheta spate

    De mult aveam in plan sa pun incalzire si in bancheta spate. In fiecare dimineata duc copilul la scoala si nu-mi pica deloc bine ca eu sa incalzec oO-le si lui sa-i fie rece.
    Asa ca am achizitionat un set de huse cu 100lei si m-am pus pe treaba. Din fericire pentru voi, o sa stiti din prima cum sa le implementati, nu o sa lucrati 3 zile cum am facut eu
    In tutorial am uitat sa precizez ca folosesc aceiasi siguranta de 15A pentru toate incalzirile, scaune fata si banchete spate.
    Intre timp am gasit si incalzire universala care vine cu toate firele, mufele, butoane, manual de instalare la pachet si se poate achizitiona de pe Hanora.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    multumim don' cristi.
    in permanenta vad ca ne oferiti cate ceva nou
    sunt binevenite pentru acest sezon
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • #3
      Salut
      Poti sa-mi spui daca afecteaza cu ceva daca in timp speli tapiteria auto

      Comment


      • #4
        daca afecteaza incalzirea in scaune? as spune ca nu, rezistenta este izolata in plastic.
        doar s anu dai dumu la incalzire cat timp scaunele sunt ude
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          Mersi
          Am intrat pe saitu cu chitu de incalzire si nu sunt decat la 350 lei
          Last edited by crististreulea; 16 December 2012, 19:39.

          Comment


          • #6
            pai spre deosebire de furaciunile originale de logan care costa 200lei+transport kit-ul complet, la ce pret te asteptai pentru ceva care este complet si nu este furat?
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Salutare. Foarte tare chestia asta cu incalzirea in bancheta din spate ! Uite cum ma ispiteti acum ( la fel ca si cu incalzirea in scaune !)sa ma apuc de treaba ! Oricum tot respectul ptr. tine !
              LOGANIST CONVINS !!!

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google